Dubrava od četvrtka domaćin XVII. Božićnog U13 kupa…

Tradicionalno krajem godine KK Dubrava domaćin je Međunarodnog Božićnog U13 turnira (2006.godište i mlađi) koji će se i ove godine igrati od 26. – 29.prosinca. Poznato je 14 uz 16 sudionika u glavnom dijelu turnira, a preostala dva biti će poznata u četvrtak, 26.prosinca kada se igraju dva kvalifikacijska turnira u SD Dubrava i dvorani OŠ Mato Lovrak. Četiri zagrebačka kluba (Cibona, Cedevita Junior, Bosco i domaćin Dubrava) nalaze se u glavnom turniru, a priliku kroz kvalifikacije će tražiti Rudeš i Larus. Na turniru sudjeluju klubovi iz sedam država, a svečano otvaranje na rasporedu je u petak, 27.prosinca u 19.00 sati (SD Dubrava). Turnir završava u nedjelju 29.prosinca.

RASPORED KVALIFIKACIJKIH TURNIRA:

Četvrtak, 26.prosinca 2019.

Dvorana OŠ Mato Lovrak  (skupina A)

15.00  Stoja Pula – Međimurje Čakovec
16.15   DOŠK Drniš – Larus Zagreb
17.30   Poraženi iz polufinala
18.45   Pobjednici polufinala
* Samo će pobjednik izboriti nastup u glavnom turniru

SD Dubrava (skupina B)

15.00  Krka Novo Mesto – Vasas
16.15   Rudeš – Vrijednosnice Osijek
17.30   Poraženi iz polufinala
18.45   Pobjednici polufinala
* Samo će pobjednik izboriti nastup u glavnom turniru

RASPORED GLAVNOG TURNIRA:

Skupine:

A – Zadar, Akademija Mercedes (Mađ), Cibona, Tusli Berlin (Njem)
B – Partizan Beograd, Cedevita Junior, Akademija Ratgeber (Mađ), Stoja
C – D.Petrović Šibenik, Maccabi Tel Aviv (Izr), Vrijednosnice Osijek, Dubrava
D – Split, Helios Domžale, Spars Sarajevo, Bosco

Petak, 27.prosinca 2019.

SD Dubrava:

09.45  D.Petrović – Vrijednosnice Osijek
11.00   Stoja – Partizan
12.15    Split – Helios Domžale
13.30   Maccabi – Vrijednosnice Osijek
14.45   Tusli Berlin – Zadar
16.00  Partizan – Cedevita Junior
17.15   Spars – Split
19.00  Svečano otvaranje
20.15  Cibona – Zadar

OŠ Granešina:

09.00  Dubrava – Maccabi
10.15    Akademija Mercedes – Tusli Berlin
11.30   Cedevita Junior – Akademija Ratgeber
12.45   Bosco – Spars

OŠ Mato Lovrak:

13.30  D.Petrović – Dubrava
14.45  Cibona – Akademija Mercedes
16.00  Stoja – Akademija Ratgeber
17.15   Bosco – Helios Domžale

Subota, 28.prosinca 2019.

SD Dubrava

09.00  Maccabi – D.Petrović
10.15    Cibona – Tusli Berlin
11.30   Helios Domžale – Cedevita Junior
12.45   Bosco – Split
16.00  C 1 – A 2
17.15   C 2 – A 1
18.30  B 1 – D 2
19.45  B 2 – D 1

OŠ Granešina

15.00  A 4 – C 4
16.15   A 3 – C 3
17.30   B 4 – D 4
18.45   B 3 – D 3

OŠ Mato Lovrak

09.00  Dubrava – Q sk B
10.15    Zadar – Akademija Mercedes
11.30   Partizan – Akademija Ratgeber

Nedjelja, 29.prosinca 2019.

SD Dubrava

09.00  Za 13.mjesto
10.15   Polufinale
11.30   Polufinale
14.00  Za 5.mjesto
15.15   Za 3.mjesto
16.30  Za 1.mjesto
18.00  Svečano zatvaranje

OŠ Mato Lovrak:

09.00  Za 15.mjesto
10.15   Za poredak od 5. – 8.mjesta
11.30   Za poredak od 5. – 8.mjesta
12.45   Za 11.mjesto
14.00  Za 9.mjesto
15.15   Za 7.mjesto

POBJEDNICI BOŽIĆNOG KUPA:

2003. g.   KK KRKA Novo Mesto (Slovenija)
2004. g.   ŠK PRVI KOŠ Zadar (Hrvatska)
2005. g    KK DUBRAVA Zagreb (Hrvatska)
2006. g.  KK DUBRAVA Zagreb (Hrvatska)
2007. g.   KK CEDEVITA Zagreb (Hrvatska)
2008. g.   KK FENIX Zagreb (Hrvatska)
2009. g.   KK DUBRAVA Zagreb (Hrvatska)
2010. g.   KK CIBONA Zagreb (Hrvatska)
2011. g.   KK UNION OLIMPIJA Ljubljana (Slovenija)
2012. g.   KK ZADAR (Hrvatska)
2013. g.   KK ZAGREB (Hrvatska)
2014. g.   KK PARTIZAN Beograd (Srbija)
2015. g.   KK GROSUPLJE  (Slovenija)
2016. g.   KK GROSUPLJE  (Slovenija)
2017. g.   KK HELIOS SUNS  (Slovenija)
2018. g.   KK BUDUĆNOST  (Crna Gora)