Zagrepčani U Bosanskoj Gradišci upisali tri pobjede.... Cedevita U12 osvojila turnir u BiH…

Selekcija Cedevite 2006. godište nastupila je proteklog vikenda na međunarodnom turniru ”Stars Basket kup 2018” u Bosanskoj Gradišci (BiH). U konkurenciji domaćina, te ekipa iz Beograda, Novog Sada, Sarajeva i Novog grada izabranici Inoslava Tompaka su uvjerljivim nastupom osvojili prvo mjesto. Cedevita je prvo je pobijedila domaćina Stars Basket, te ekipu Surčina iz Beograda. U finalu je svladana ekipa Slobode iz Novog Grada, koja je neočekivano u dramatičnoj završnici eliminirala favoriziranu ekipu World of sports iz Novog Sada.