Dinamu završnica u Puli…

U odgođenoj utakmici 11.kola Prve lige Dinamo je kao gost svladao Pulu 1981 82:77. Zagrepčani su do pobjede stigli u posljednjoj četvrtini koju su dobili 24:13. Prva i treća četvrtina pripale su domaćinima, a druga i četvrta Dinamu koji je u posljednje četiri minute uz pet poena Marka Juriča i uz tricu Roka Jablana stigao do nove pobjede koja ga je dovela na korak od doigravanja za HT Premijer ligu.

Puljani su u prvoj četvrtini vodili 29:19, a Dinamo koji je igrao bez Radmana i Bušića na poluvremenu je vodio 46:39. Na ulasku u spomenutu posljednju četvrtinu Pula je vodila 64:58, a posljednji puta 71:69.

Dinamo je predvodio Jurič s 20 poena. Hrvoje Garafolić je ubacio 14, Matija Maljić 10 (9sk), a Ivan Nakić Vojnović 9 uz 10 skokova. Kod Puljana Evan Wardlow je ubacio 20, Krešimir Elez 14, a Matija Bilalović 13.

1. Cedevita Junior 18 17 1 8 - 0 9 - 1 1730 1338 +392 35
2. Dinamo Zagreb 18 14 4 7 - 3 7 - 1 1468 1278 +190 32
3. KK Jazine Arbanasi 18 13 5 6 - 3 7 - 2 1526 1465 +61 31
4. KK Ribola Kaštela 18 12 6 7 - 2 5 - 4 1387 1340 +47 30
5. Bosco Zagreb 18 11 7 6 - 3 5 - 4 1545 1435 +110 29
6. Omiš Čagalj Tours 18 10 8 7 - 2 3 - 6 1424 1472 -48 28
7. KK Dubrovnik 18 7 11 3 - 6 4 - 5 1451 1521 -70 25
8. KK Kvarner 2010 18 6 12 5 - 4 1 - 8 1393 1481 -88 24