Dinamo uvjerljivo otvorio novu sezonu…

Dinamo je uvjerljivom pobjedom 98:59 protiv DepoLink Škrljeva otvorio novu sezonu Favbet Premijer lige. U susretu bez ikakve rezultatske neizvjesnosti Plavi su dominirali od samog početka i nakon što su poveli 17:2 nakon šest minuta prvu četvrtinu je tricom zaključio Stipe Dugandžić za +22 (29:7). U drugoj četvrtini sastav Josipa Sesara je u nekoliko navrata imao 28 razlike koliko je bilo i na odmoru (55:27). Dominacija Dinama nastavila se i u trećoj četvrtini kada je bilo +43 (83:40), a najvećih +45 (92:47) bilo je sredinom posljednje četvrtine.

”Od samog starta smo ušli maksimalno odgovorno i agresivno. Napravili smo dobar skauting i znali smo na koji način Škrljevo igra. Nametnuli smo svoju igru i već u prvom poluvremenu smo imali 16 asistencija što pokazuje koliko smo bili razigrani. Dominirali smo u ovom susretu i moramo nastaviti raditi. Ovo je danas bilo dosta dobro, a mislim da u nekim segmentima možemo još i bolje”…kazao je trener Dinama Josip Sesar.

Hrvoje Garafolić je ubacio 17, Ivan Vučić 16, a Filip Kraljević 14 poena. Kod gostiju Karlo Uljarević je ubacio 20, a Ivan Gulin 10 poena.