U SUBOTU IGRANO 13 UTAKMICA... STARTALE KADETSKE LIGE…

Utakmicama 1.kola u sve četiri lige danas je startalo kadetsko prvenstvo regije centar. Igralo se ukupno 13 utakmica, a mi donosimo rezultate i izvješća s utakmica s kojih smo dobili službene zapisnike.

I. Kadetska liga

24.09.2016. 12:00 Cedevita - Bosco Zagreb 121:24
24.09.2016. 13:00 Cibona - Petrinja 112:45
24.09.2016. 17:30 Dinamo Zagreb - Mladost 53:62
I. Kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita 30 35 20 36 121
Bosco Zagreb 4 7 7 6 24
24.09.2016. / 12:00 65:11 56:13
Cedevita
Karlo Lukačić 39, Marko Farkač 23, Mile Vukušić 17, Daniel Pavičić 16, Haris Mehdić 12, Marino Paleka 8, Luka Mionni 6, Bruno Strunjak 0.
Bosco Zagreb
Tibor Balvan 9, Hrvoje Pašalić 5, Matija Matanović 4, Dijan Kučera 2, Gordan Bjelica 2, Stjepan Juroš 2, Matej Cipar 0, Karlo Kiš 0, Filip Pešorda 0, Lovro Jakić 0, Ilija Zovkić 0.
I. Kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Cibona 34 26 27 25 112
Petrinja 8 12 14 11 45
24.09.2016. / 13:00 60:20 52:25
Cibona
Roko Prkačin 18, Roko Škarica 18, Lovre Maloča 17, Matej Rudan 14, Ivan Oštrić 9, Lovro Gnjidić 8, Hrvoje Majcunić 7, Mislav Majić 6, Lukša Buljević 6, Filip Paponja 5, Leo Menalo 4, Filip Radulović 0.
Petrinja
Roman Čimbur 19, Matija Dokmanović 6, Matej Vukičević 6, Borna Šako 4, Dario Križanović 4, Fran Bezak 2, Toni Tomušić 2, Vjekoslav Ljubešić 1, Lovro Gavranović 1, Petar Jasić 0, Marin Bobeta 0, Ozren Rapaić 0.
I. Kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Dinamo Zagreb 19 2 21 11 53
Mladost 13 15 14 20 62
24.09.2016. / 17:30 21:28 32:34
Dinamo Zagreb
Mak Kovačević 17, Ivor Anđel 10, Patrik Tišma 9, Lovro Vukušić 7, Fran Hrapić 6, Karlo Marinović 2, Mateo Janušić 2, Emanuel Lopatko 0, Ivan Jurić 0, Luka Mršić 0, Marko Divjak 0, Jakov Parat 0.
Mladost
Martin Bičanić 15, Andrej Lovrenović 10, Jakov Plavetić 8, Patrick Mance 8, Bruno Vuković 8, Dino Babić 6, Dominik Rašić 4, Mateo Šuljić 3, Ivan Videk 0, Luka Pađen 0, Jakov Kelečević 0, Igor Stanković 0.

II. kadetska liga

24.09.2016. 10:00 AKK VERN - Hermes Analitica 47:84
24.09.2016. 15:20 Gorica - Zapad 94:38
24.09.2016. 17:20 Samobor - Fortuna 66:38
24.09.2016. 18:00 Univers FER - Sesvete 55:80
II. kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
AKK VERN 12 7 14 14 47
Hermes Analitica 29 25 23 7 84
24.09.2016. / 10:00 19:54 28:30
AKK VERN
Luka Bulić 13, Emilio Čančar 12, Ivan Budimlija 11, Vito Lazić 4, Bruno Milaković 3, Martin Potočić 2, Ivan Doko 2, Matej Capan 0, Luka Capan 0, Lovre Andrić 0, Fran Rajković 0, Petar Gulija 0.
Hermes Analitica
Tin Husnjak 34, Sven Mešetović 27, Niko Kulišić 11, Ante Galić 4, Donat Katalenić 4, Matej Mećava 2, Roko Lončarić 2, Tin Baković 0, Ivan Jurić 0, Ivan Horvatović 0.
II. kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Gorica 13 30 27 24 94
Zapad 6 10 6 16 38
24.09.2016. / 15:20 43:16 51:22
Gorica
Patrik Stjepan Trefil 25, Mario Lacić 23, Frano Miloloža 12, Stjepan Škara 10, Josip Ivanković 9, Jerko Vujević 6, Antonio Janjić 5, Tin Getz 2, Fran Maletić 2, Matej Maršić 0.
Zapad
Dominik Tomičić 10, Roko Pranjić 9, Borna Mustapić 7, Matej Šarić 4, Ivan Crnković 3, Marko Haralović 2, David Grabovac 2, Ivan Bradić 1, Marko Kovačević 0, Tomislav Novak 0.
II. kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Samobor 17 11 20 18 66
Fortuna 10 8 8 12 38
24.09.2016. / 17:20 28:18 38:20
Samobor
Mark Knezović 20, Jan Matović 15, Marko Milakara 8, Roko Sedlar 7, Čorko 6, Jakov Kontak 6, David Deklman 2, Andrej Polo 2, Hrvoje Pecić 0.
Fortuna
Luka Juričić 18, Toni Prtenjača 6, Fran Mlikotić 4, Goran Horvatić 3, Mihovil Grubišić 2, Ivan Modrić 2, Josip Bogović 2, Sven Brcković 1.
II. kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Univers FER 10 15 20 10 55
Sesvete 21 20 23 16 80
24.09.2016. / 18:00 25:41 30:39
Univers FER
Tibor Bićanić 30, Tomislav Grahovac 12, Josip Mislav Starčević 4, Filip Kekelj 3, Jakov Križan 2, Mislav Popović 2, Ante Bilić 2, Nikola Luković 0, Antonio Mamić 0, Luka Ivančić 0, Ivan Pilekić 0, Filip Stilinović 0.
Sesvete
Brian Joseph Piplica 21, Marin Siničić 19, Jagor Rakić 10, Bonislav Bošnjak 8, Matej Mandurić 6, Patrik Abičić 4, Erik Tomurad 4, Filip Filipović 4, Fran Hruza 2, Ivan Dino Bežovan 2, Jakov Poštolka 0.

III. kadetska liga

24.09.2016. 12:00 Zabok - Mladost II 53:44
24.09.2016. 14:00 Petar Zrinski - Cedevita II 57:68
III. kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zabok 8 12 14 19 53
Mladost II 14 14 9 7 44
24.09.2016. / 12:00 20:28 33:16
Zabok
Matej Vukić 24, Filip Svečnjak 13, Luka Goluban 9, K Goluban 7, Roko Tičina 0, Marin Filipović 0, Matija Vrhovec 0, Luka Kolarić 0, Niko Vrgoč 0.
Mladost II
Jan Magdalenić 13, Luka Prgin 10, Patrik Gregurin 7, Ivan Vukičević 5, Ivan Kramarić 4, Tin Markanović 3, Filip Jakov Klisović 2, Josip Rukavina 0, Filip Dinter 0, Lovro Malojčić 0, Andrej Nikić 0.
III. kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Petar Zrinski 13 12 13 19 57
Cedevita II 14 12 18 24 68
24.09.2016. / 14:00 25:26 32:42
Petar Zrinski
Tin Kvaternjak 21, Tin Jendriš 16, Denis Posarić 12, Matija Drvenkar 4, Bero Sokolić 4, Leon Soviček 0.
Cedevita II
Borna Dramalija 20, Luka Krajnović 11, Lukas Tonković 9, Borna Pavičić 9, Marko Suknaić 4, Andre Skelin 4, Fran Belas 4, Fran Kosor 3, Luka Dumanić 2, Gian Luca Kakarigi 2, Leon Brkić 0, Stjepan Kalamiza 0.

IV. kadetska liga

24.09.2016. 11:00 Maksimir - KK Labrada 103:17
24.09.2016. 12:00 Pešća Cedevita - Duga Resa 37:18
24.09.2016. 15:15 Krapina - Vučići 44:74
24.09.2016. 16:15 Jaska - KK Šanac 34:75
IV. kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Maksimir 24 28 25 26 103
KK Labrada 3 4 2 8 17
24.09.2016. / 11:00 52:7 51:10
Maksimir
Jan Gatarić 34, Mate Gazzari 18, Sven Vujević 17, Bruno Alić 12, Sven Gredelj 10, Bruno Dan Dujić 6, Tin Breber 4, Benjamin Teskera 2.
KK Labrada
Roko Matijević 7, Filip Tojčić 4, Mihael Schneider 2, Antonio Belšćak 2, Arian Alitović 2, Josip Martan 0, Borna Mikulčić 0, Niko Cavrić 0, Toni Mujan 0, Sven Filipović 0.
IV. kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Pešća Cedevita 11 8 8 10 37
Duga Resa 7 6 0 5 18
24.09.2016. / 12:00 19:13 18:5
Pešća Cedevita
Tibor Andrić 12, Luka Brajković 11, Robert Stjepić 8, Jakob Košak 6, Dominik Matleković 0, Luka Klemen 0, Tin Vuković 0, Lovro Petrinšćak 0, Marko Majdandžić 0.
Duga Resa
Šimun Žgela 8, Gabrijel Čepuran 7, Ivan Car 3, David Moše 0, Anakin Dominik Katić 0, Mihael Lenard 0, Damjan Čepuran 0, Mislav Moše 0.
IV. kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Krapina 7 12 18 7 44
Vučići 11 23 16 24 74
24.09.2016. / 15:15 19:34 25:40
Krapina
Lovro Čižmek 14, Martin Mlinarić 11, Leon Hojski 7, Danijel Strehovec 7, Hrvoje Strehovec 2, Dorian Brodar 2, Domagoj Dullo 1, Nikola Plećko 0, Tibor Rukav 0, Noa Konjić 0, Marko Halužan 0.
Vučići
Jan Ristovski 20, Luka Kolačević 15, Manuel Bazina 12, Ivan Ricijaš 10, Patrik Ćuže 9, Lovro Burušić 8, Jan Latović 0, Bruno Burčul 0, Nikola Martinec Slako 0, Ivan Kovačević 0.
IV. kadetska liga, 1. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Jaska 6 12 11 5 34
KK Šanac 15 16 20 24 75
24.09.2016. / 16:15 18:31 16:44
Jaska
Vanja Miklavec 14, Dorijan Štulec 13, David Dimnjaković 5, Nikola Knežević 2, Damjan Popović 0, Gabriel Milković 0, Jan Jalšovec 0, Marko Antonio Turkalj 0, Patrik Milković 0, Mihael Orsag 0.
KK Šanac
Luka Ćosić 36, Karlo Pavičić 16, Ivan Lovrinić 10, Antonio Muža 7, Ivan Mlinarić 6.

Košarkaški kamp Novalja