Ciboni nastavak koban u Splitu…

U prvoj utakmici nove sezone HT Premijer lige Split je na Gripama slavio protiv Cibone 84:71. Zagrepčani su dobili prvo poluvrijeme 35:34, a rezultatsku nadu gajili do početka posljednje četvrtine (62:57). Splićani su taj period igre otvorili serijom 8:0 i uz poene Lovre Runjića i Shannona Shortera otišli na +13 (70:57). Okruglih+20 (84:64) imali su domaćini nakon trice Dominika Mavre.

”U prvom poluvremenu i početkom treće četvrtine smo imali dobar ritam, a nakon toga je Split uzeo utakmicu pod svoju kontrolu i pobijedio. Šteta što ova utakmica nije bila na televiziji da šira javnost vidi ovu utakmicu”…bio je kratak nakon susreta trener Cibone Josip Sesar.

Shorter (21) i Runjić (16) su predvodili Split, a kod Cibone Borna Kapusta je ubacio 14, a Lovro Mazalin 12 poena.