Cibona u Zaboku ide po polufinale…

Nakon što je tek u posljednjoj četvrtini uspijela slomiti otpor Zaboka i povesti 1-0 u četvrtfinalu doigravanja košarkaši Cibone u subotu (19.00) gostuju u Zaboku gdje će tražiti priliku da dvokorakom izbore polufinale ”Sve utakmice protiv Zaboka ove sezone su se pokazale iznimno teške. Gotovo su sve bile neizvjesne do zadnje četvrtine. Zabok se dosad pokazao kao neugodna momčad predvođena iskusnim i dobrim trenerom i ta momčad uvijek zna što želi na terenu i zna kazniti naše greške. U ovoj prvoj utakmici nismo imali potrebnu energiju, nismo bili dovoljno agresivni, međutim, u drugom smo je poluvremenu podignuli i pokazali kako bi trebali igrati. Očekujem da u ovoj utakmici preslikamo to drugo poluvrijeme iz prve utakmice, podignemo razinu agresivnosti i onda pobjeda neće doći u pitanje.”..kaže pomoćni trener Cibone Bariša Krasić, a prenosi cibona.com