Cibona u Beogradu ispustila +15…

U 14.kolu ABA lige Cibona je poražena u Beogadu kod FMP-a 88:79. Bio je to susret u kojem su Cibosi odigrali odličnu drugu i početne minute treće četvrtine kada su imali 15 razlike (52:37). Nakon trice Matica Rebeca u 24.minuti bilo je 55:42, a tada domaćini rade seriju 14:0, a nakon trice Marka Jeremića treću četvrtinu završavaju s prednošću 64:58. Sve nade Cibosa ugašene su na startu posljednje četvrtine kada FMP uz trice Radanova i Momirova radi seriju 10:0 za 76:61.

Aleksa Radanov (20) i Duop Reath (19) predvodili su domaćine, a kod Cibone Rebec je ubacio 19, a Roko Badžim 15 poena (trice 4/6).

Cibonu u ponedjeljak očekuje domaći susret protiv Dubrave Furnir u HT Premijer ligi, a slijedeći petak stiže Zadar u 15.kolu ABA lige gdje će momčad Ivana Velića tražiti prekid serije od pet uzastopnih poraza.