U 20.kolu HT Premijer lige... Cibona slavila u Sinju, Gorica uzvratila Hermes Analitici…

U 20.kolu HT Premijer lige Cibona je slabila u Sinju 101:89, a Hermes Analitica je kao domaćin u Trnskom poražena od Gorice 109:90.

Cibona je boljom igrom u drugoj četvrtini do poluvremena napravila 15 razlike (55:40). U nastavku su Cibosi držali prednost i uz 32 poena Filipa Bundovića i 25 Josipa Bilinovca stigli do nove pobjede.

Hermes Analitica je već nakon prve četvrtine bila na minus 15 (31:16). Gorica je imala 22 razlike (38:16) u 12.minuti., a najvećih +27 sastav Josipa Sesara imao je u 28.minuti kada je bilo 86:59. Ivan Vučić (24) i Marko Baković (19) su bili najefikasniji kod Gorice. Kod Hermes Analitice Tevin Foster je ubacio 25, Filip Kordić 22, a Filip Bjelanović 20 poena.