Cibona poražena u Splitu…

U posljednjem susretu 15.kola HT Premijer lige Split je kao domaćin slavio protiv Cibone 82:74. Skromna šuterska večer Vukova (trice 3/31) i nije mogla donijeti bolji ishod ovog susreta u kojem su Splićani nošeni punom dvoranom na Gripama uz odlično izdanje dvojca Tomislav Gabrić (21p, 6 as) i Antonia Vrankovića (20p, 12 sk) vodili gotovo cijelim tijekom susreta, a Cibona je tek nakratko početkom druge četvrtine zakratko povela i u posljednjoj minuti istog perioda izjednačila (37:37). Split je na odmoru imao prednost 40:37, a na kraju treće četvrtine 67:56. U završnih deset minuta Cibosi nisu uspijeli ozbiljnije ugroziti pobjedu domaćina. Kod Cibone Matic Rebec je ubacio 16 uz 6 asista, Mate Vucić 14, a Filip Bundović 12 poena.