Cibona poražena u Podgorici…

Cibona je u 8.kolu ABA lige poražena u Podgorici kod Budućnosti Voli 87:68. Cibosi su prvih sedam minuta držali rezultatski priključak (12:13), a onda je uslijedila serija domaćina 12:0 koji je već do odmora imao 21 razlike (53:31).

Fedor Žugić (20) i Justin Cobbs (16) su predvodili Budućnost Voli, a Kod Cibone Filip Bundović je ubacio 18, Roko Prkačin 14, Mateo Drežnjak 12 poena.

”Čestitke Budućnosti na pobjedi. Oni su rang više u odnosu na nas. Kroz svoje igre u ABA ligi i Eurokupu pokazali su da mogu igrati i rang više nego što je to ABA liga i da imaju kvalitetu za puno veće stvari. Mi smo se okrenuli jednom drugom putu, a to je razvoj mladih igrača. Bez obzira na to mislim da smo trebali puno bolje odgovoriti, prvenstveno prvo poluvrijeme. Dok smo se malo konsolidirali bilo je bolje, ali kad igrate s ovakvim protivnikom onda ne ovisi sve o vama već i o njima.”..kazao je nakon susreta trener Cibone Ivan Velić.