Cibona poražena od Zvezde…

U 5. kolu ABA lige Cibona je u Draženovom domu izgubila od Crvene zvezde MTS 86:72. Cibonu su predvodili Filip Bundović sa 15 poena i Roberto Kovač sa 14 poena, a 11 je dodao Matic Rebec. Zvezdu je predvodio Stratos Perperoglou s 15 poena, a Filip Čović je dodao 14.

Ivan Velić, trener Cibone:

”Dali smo sve od sebe. Igrali smo otvorenu utakmicu do samog kraja bez obzira što su oni kontrolirali ritam i rezultat. Stalno smo bili u priključku. Ona trica Browna 3-4 minute prije kraja na -3 je prelomila utakmicu. Šteta, mogli smo možda biti i bliže. Kad protivnik ima 23/14 šut za 3 poena, a mi samo 20%, onda to više daje na važnosti da smo igrali dobro i na pravi način. Igrali smo pametno, međutim šut za 3 poena nas nije služio, a tu smo i ciljano išli na neke situacije na Bundovića na pick and popu. Sve u svemu, momci su dali sve od sebe. Mislim da je u ovom trenutku to naš maksimum s obzirom da nismo bili ni sa Gibsonom koji je jučer dobio udarac, ni s Novačićem koji nije igrao drugo poluvrijeme jer je izvrnuo zglob. Možda sam ga trebao staviti s obzirom na njegov šuterski rang za 3 poena, ali što je tu je.”..prenosi cibona.com