Cibona poražena od Budućnosti…

Cibona je u 17.kolu ABA lige ugostila Budućnost Voli iz Podgorice i doživjela poraz 87:78. Susret u kojem su Cibosi tražili svoju šansu u većem dijelu susreta prelomljen je u samoj završnici kada su iskusniji gosti predvođeni Justinom Cobbsom (24) pri rezultatu 78:76 napravili seriju 9:1. Cibona je dobila prvo poluvrijeme 45:44.

Najbolji u redovima Vukova bio je Filip Bundović sa 18 poena, 11 je dodao Roko Badžim, a 10 Marko Ramljak.

”Mislim da smo odigrali dobru utakmicu, 35 minuta smo igrali jako dobro. Zadnjih 5 minuta smo dosta pali iz objektivnih razloga. Kod one situacije Novačićevog otvorenog šuta kod 78-76 za njih mogla se drugačije okrenuti utakmica da smo pogodili, nakon toga su oni ušli u seriju 9-1 i prelomili utakmicu. To je ipak kvaliteta i nemam jednostavno što negativno reći igračima. Igrali smo jako otvorenu utakmicu. Kontrola ritma je bila dobra. Jedino što zamjeram je puno situacija koš pa slobodno bacanje, tu smo naivno padali tako da smo na kraju imali 30-ak slobodnih bacanja što je puno s obzirom na ovakvu utakmicu. Idemo dalje, za 24 sata nas čeka nova utakmica.”..kazao je nakon susreta trener Cibone Ivan Velić.