VUKOVIMA ŠESTA POBJEDA U SEDMOM KOLU... CIBONA NADIGRALA FMP…

Cibona je uvjerljivom pobjedom 86:67 protiv FMP-a iz Beograda stigla do šestog slavlja u sedmom kolu ABA lige. Vukovi su odlično otvorili susret i dobili prvu četvrtinu 29:12, a gostima je u nastavku prijetila prava katastrofa. Ipak u završnici susreta uspijeli su ublažiti poraz. Ante Žižić je ubacio 19, Nik Slavica s 15, a Željko Šakić 14 poena. U redovima gostiju najbolji je bio Kutlešić sa 17 poena.

“Čestitke mojim momcima, zadovoljan sam njihovom igrom osim zadnje četvrtine. Zadovoljan sam sa svim igračima, no posebno bih pohvalio Slavicu koji je odigrao jako dobru utakmicu i nadam se da će u nastavku nastaviti tako” kazao je trener Cibone Damir Mulaomerović.

Cibona je na najbolji mogući način najavila susret 3.kola Fiba Lige prvaka gdje ih u utorak u Domu Dražena Petrovića očekuje Avellino.