Vukovi u ponedjeljak protiv Igokee... Cibona lako kroz Škrljevo…

Cibona je slavila u 1.kolu HT Premijer lige na gostovaju kod Adria Oil Škrljeva 86:66. Susret u kojem je trener Ivan Velić rotirao svih 12 igrača, a priliku je dobio i Johndre Jefferson koji je za manje od deset minuta ubacio 8 poena. Domaćini su do odmora još imali nadu jer je Cibona imala 7 razlike (39:32). Početak treće četvrtine Vukovi otvaraju serijom 11:0 i usmjeravaju utakmicu prema konačnoj pobjedi.

Josip Bilinovac s 11 poena i 9 asista je predvodio Cibonu. Marko Ljubičić je dodao 10, a Filip Kraljević, Igor Marić i Nik Slavica po 9. Kod Adria Oil Škrljeva najefikasniji Achraf Yacoubou s 15 poena.

Cibona se domaćoj publici predstavlja u ponedjeljak kada od 18 sati dočekuje Igokeu u 2.kolu ABA lige.