Cibona korak do iznenađenja protiv Budućnosti…

U 21.kolu ABA lige Cibona je ugostila Budućnost Voli iz Podgorice i u završnici doživjela poraz 76:72. Hrabra igra Vukova pogotovo u završnici treće i četvrtoj četvrtini kada su na krilima Darka Planinića, Igora Marića, Roka Prkačina i Matea Drežnjaka napravili rezultatski preokret i poveli 64:61 na pet i pol minuta prije kraja. Ipak u završnici su gosti tricom Justina Cobbsa prvo poveli 69:66, a nakon toga je zabio i Willie Reed za 71:68. Ostali su Cibosi u završnici bez organizatora igre jer su s pet osobnih pogreški morali iz igre izaći Krešimir Radovčić i Lovro Gnjidić.

”Čestitam mojim momcima na igri. Pored svih problema odigrali su mušku utakmicu i jednu kvalitetnu ekipu natjerali na to da jedna lopta odluči. Ekipi Budućnosti želim sve najbolje u nastavku kao i mom prijatelju Dejanu. Momci su za mene pobijedili. U ovakvoj situaciji odigrati ovakvu utakmicu je sjajno. Ja sam apsolutno zadovoljan i to što se ne smijem sad je isključivo zato  što nismo pobijedili, ali sam zadovoljan.”..kazao je nakin susreta trener Cibone Vladimir Jovanović.

Danilo Nikolić i Cobbs s 13 poena su predvodili Budućnost, a kod Cibone Planinić je ubacio 26,  Drežnjak 14, a Prkačin 13, a Marić 11.