Cibona deklasirala Škrljevo, visok poraz Dubrave Furnir…

U 11.kolu HT Premijer lige Cibona je kao gost nadigrala Adria Oil Škrljevo 114:55, a Dubrava Furnir je doživjela uvjerljiv 95:60 poraz u Velikoj Gorici.

Cibona je 24 sata nakon poraza od Igokee prijurila kroz Mravine uvjerljivo nadigravši Adria Oli Škrljevo. Ma poluvremenu je bilo 49:32, a nastavak je bio još uvjerljiviji uz 27 poena Marka Ramljaka. Josip Bilinovac  i Matic Rebec (10 as) su ubacili po 18 poena. Kod domaćina Ivan Batur je ubacio 13, a Ante Gospić i Luka Pandurić po 11.

Dubrava Furnir je nakon dvije uzastopne pobjede grubo prizemljenje doživjela u Velikoj Gorici gdje su domaćini nakon početnih 2:2 napravili seriju 18:0, a Dubravi Furnir dozvolili samo 5 poena u prvoj četvrtini. Već na odmoru je bilo 44:23, a nastavak nije ponudio ništa bolju sliku Dubravaša koji su imali 21 izgubljenu loptu (Hortman 7) uz samo 35 posto šuta. Dijete Dubrave Mislav Brzoja (8 sk, 5 as) i Ivan Majcunić su predvodili domaćine sa 16 poena. Lovro Mazalin je dodao 14. Kod sastava Vladimira Krstića Chris Hortman je ubacio 14, a Ivan Tvrtko Majić 13 poena.

Hermes Analitica će sutra ugostiti Alkar.