U 2.kolu HT Premijer lige... Cedeviti bodovi iz Splita…

Toni Perković ubacio 21 poen (foto: FB KK Cedevita)

U 2.kolu HT Premijer lige Cedevita je slavila u Splitu 77:61. Momčad trenera Slavena Rimca od početka susreta bila je u rezultatskoj prednosti (20:8), a na poluvremenu imala 10 poena viška (42:32). Raspolpženi Toni Perković (21) i Darko Bajo (9) početkom treće četvrtine odvode Cedevitu na 20 razlike (55:35) i praktički rješavaju pitanje pobjednika. Toni Katić je ubacio 11 poena i podijelio 8 asista. Kod Splita Michael Cobbins je bio najefiasniji s 14 poena.

”Publika je mogla vidjeti pregršt lijepih poteza moje mlade ekipe. Izuzetno sam sretan zbog ove pobjede i starta u sezonu. Rekao sam dečkima izađite na parket i uživajte u dvorani koja ima ozbiljnu povjest. Mislim da smo se od početka utakmice nametnuli Splitu energijom, a neznam da li je to zbog umora Splita ili nekog opuštanja. Dečki kada su na sto posto imaju kvalitetu, a ovo što sada igraju daje im potrebno iskustvo da na kraju sezone zakucaju na vrata prve momčadi”...kazao je nakon susreta trener Cedevite Slaven Rimac.