Partizan slavio u Zagrebu... Cedevita porazom otvorila sezonu…

U 1.kolu ABA lige Partizan je slavio u Domu sportova protiv Cedevite 87:84. Lijepo ispunjena dvorana došla je pozdraviti novi sastav Cedevite koja je odigrala slabo prvo poluvrijeme u kojem je Partizan dominirao i imao u jednom trenutku i 22 poena razlike. Nakon minusa 53:32 na poluvremenu u nastavku je momčad Sita Alonsa zaigrala puno bolje i došla na korak od preokreta. Za to se ukazala prilika na ulasku u posljednje dvije minute kada je Partizan imao minimalnu prednost 79:78. Pokušaj za tricu Justina Cobbsa nije bio uspješan, a važnu tricu za goste je ubacio Rade Zagorac

Vanja Marinković s 25 poena predvodio je Partizan, a Đorđe Gagić je ubacio 13. Kod Cedevite James Bell i Cobbs su ubacili po 19 poena.