U 12.kolu HT Premijer lige... Cedevita poražena u Osijeku…

U 12.kolu HT Premijer lige Vrijednosnice Osijek su bile bolje od Cedevite 83:78. Bolju prvu četvrtnu domaćina tricom je za 18:12 zatvorio Ozren Pavlović. Domaćini su najvećih +9 (29:20) imali u 13.minuti. Zagrepčani su biolje igrali završnicu prve četvrtine kada su tricama Vladovića, Jordana i Baje napravili preokret (37:34). Nakon mini prednosti na poluvremenu (41:40) Cedevita je slabije igrala u trećoj četvrtini kada su domaćini serijom 9:0 stigli do prednosti 55:49, a na isteku tog perioda imali identičnih + 6 (62:56).

Završnicu su bolje odigrali Osječani koji su u posljednju minutu ušli s prednošću 78:73. Jakov Vladović je ubacio tricu za mini zaostatak 79:78, a Pavlović pogodio oba bacanja. U posljednjem napadu Cedevite Toni Perković nije pogodio za dva i bodovi su ostali u Osijeku.

Vrijednosnice Osijek je predvodio Ante Gospić (19). Pavlović je dodao 18, a Mate Mandić 16. Kod Cedevite Perković je ubacio 22, Antonio Jordano 14, a Vladović 13 poena.