Domaći Limoges slavio na startu Eurokupa... Cedevita poražena u Francuskoj…

Nakon poraza na startu ABA lige košarkaši Cedevite večeras su doživjeli poraz i na startu 7Days Eurokupa. Zagrepčani su gostovali u Francuskoj i poraženi od domaćeg Limogesa 82:68. Domaćini su od početka imali rezultatsku prednost 15:9, a Cedevita je u završnici prve četvrtine tek zakratko minimalno povela. Na poluvremenu je bilo 11 razlike (44:33), a nakon što je sredinom treće četvrtine Cedevita uspijela smanjiti na šest razlike domaćini su u tom periodu i početkom četvrte četvrtine trasirali put prema pobjedi.

Od statistike koja nije radila tek podatak da je kod Cedevite najviše ubacio James Bell (24). Momčad Sita Alonsa u subotu gostuje u Zadru u 2.kolu ABA lige, a slijedeće srijede domaćin je Albi iz Berlina.