Cedevita Junior polusezonu završila pobjedom…

U posljednjoj utakmici 11.kola Prve muške lige Cedevita Junior je kao domaćin slavila protiv Ribole Kaštela 80:71. Zagrepčani su bolje otvorili susret, ali u drugoj četvrtini Ribola Kaštela je napravila preokret i dobila prvo poluvrijeme 44:42. Treću četvrtinu Cedevita Junior otvara serijom 11:0, a na ulasku u posljednju četvrtinu ima 6 razlike (60:54). Prijetili su gosti do prvih minuta četvrte četvrtine (60:57), ali Brzović, Lukačić i Markočić kreiraju seriju 8:0 za novu osjetniju prednost sastava Marka Trninića koji je u završnici otklinio još jednu prijetnju Kaštelana kada je Ante Žužul zabio za 78:71.

Matija Markočić, Karlo Lukačić i Matej Bošnjak su ubacili po 14 poena, a Petar Ogrizović 13 uz 10 asista. Kod Kaštela Toni Biočić je ubacio 16, a Dino Šipić 13 poena.