U 4.kolu HT Premijer lige... Cedevita bolja od Hermes Analitice, Bosco poražen u Osijeku…

U 4.kolu HT Premijer lige Cedevita je kao gost u KC Dražen Petrović svladala Hermes Analiticu 103:93, a Bosco je četvrti poraz doživio u Osijeku gdje su Vrijednosnice slavile 93:84.

Hermes Analitica je preko Rogića i Krapića dobila prvu četvrtinu 30:22, ali već u drugoj primila 36 poena pa je Cedevita na poluvremenu imala 13 razlike 58:45. Analitičari su se vratili u susret i sredinom treće četvrtine stigli na minus 3 (65:62), ali su Perković, Katić, Buljević i Vitali složili seriju 19:7 za 84:69. Najvećih + 20 (93:73) Cedevita je imala u 35.minuti.

Cedevitu su predvodili Darko Bajo (16), Domagoj Bošnjak (15), a Lovro Buljević je dodao 14. Kod Hermesa Roko Rogić je ubacio 20 (10 as), a Ante Krapić 18 poena.

Bosco je nakon trice Antonia Jularića u završnici druge četvrtine bio na minus 2 u Osijeku (41:39), ali su domaćini serijom 15:0 krajem druge i početkom treće četvrtine stigli do prednosti 56:39 koju nisu ispuštali. Jakov Mustapić je s 28 poena predvodio Vrijednosnice. Kod Bosca Nikola Korać je ubacio 17, a David Chavlovich 15.