Nastupaju 24 kluba iz Hrvatske, Slovenije i Mađarske.... Božićni U13 Kup se vraća u Dubravu…

Nakon dvije godine u Dubravi (28. – 29.prosinca) u organizaciji KK Dubrava vraća se tradicionalni Međunarodni U13 Božićni kup za dječake koji je kroz sedamnaest prethodnih godina izrastao u jedan od najkvalitetnijih turnira u Hrvatskoj, a i mnogo šire. Na turniru na kojem su između ostalih igrali Dario Šarić, Luka Dončić, Lovro Gnjidić, Boris Tišma i mnogi poznati košarkaši ove godine će nastupiti rekordna 24 kluba iz Hrvatske, Slovenije i Mađarske. Zbog trenutne epidemiološke situacije utakmice će se igrati u četiri dvorane u Dubravi (SD Dubrava, OŠ Granešina, OŠ Mato Lovrak, OŠ Antun Mihanović). Biti će odigrano ukupno 60 utakmica, a završne utakmice u srijedu, 29.prosinca iz SD Dubrava izravno će prenositi HKS TV.

SKUPINE:

A – Cibona, OKK Dražen Petrović Šibenik, Velgor
B – Cedevita Junior, Dinamo, Oliva Vodnjan
C – Bosco, Split, Brod
D – Novi Zagreb, Vrijednosnice Osijek, Cedevita Olimpija
E – ŠK Zadar, Kastav, Medveščak
F – Krka Novo Mesto, Roling, Međimurje
G – Ratgeber Akademia, Larus, Dubrava
H – Helios Suns, Grafičar, Glina

RASPORED UTAKMICA:

UTORAK, 28.12.2021.

SD Dubrava:

08.45  Bosco – Split
09.45  Brod – Bosco
10.45   Split – Brod
12.15    Novi Zagreb – Vrijednosnice Osijek
13.15   Cedevita Olimpija – Novi Zagreb
14.15   Vrijednosnice Osijek – Cedevita Olimpija
16.00  A 1 – C 1
17.00  E 1 – G 1
18.00  B 1 – D 1
19.00  F 1 – H 1

OŠ Granešina:

08.45  Ratgeber Akademia – Larus
09.45  Dubrava – Ratgeber Akademia
10.45   Larus – Dubrava
12.15   Glina – Grafičar
13.15   Helios Suns – Glina
14.15   Grafičar – Helios Suns
16.00  A 2 – C 2
17.00  E 2 – G 2
18.00  B 2 – D 2
19.00  F 2 – H 2

OŠ Mato Lovrak:

08.45  Cibona – Dražen Petrović (Š)
09.45  Velgor – Cibona
10.45  Dražen Petrović (Š) – Velgor
12.15   Cedevita Junior – Dinamo
13.15   Oliva Vodnjan – Cedevita Olimpija
14.15   Dinamo – Oliva Vodnjan
16.00  A 3 – C 3
17.00  E 3 – G 3
18.00  B 3 – D 3
19.00  F 3 – H 3

OŠ Antun Mihanović:

08.45  Zadar – Kastav
09.45  Medveščak – Zadar
10.45  Kastav – Medveščak
12.15   Roling – Međimurje
13.15   Krka – Roling
14.15   Međimurje – Krka

SRIJEDA, 29.12.2021.

SD Dubrava:

09.00  Poraženi  A1- C1/ E1 -G1
10.00   Poraženi  B1-D1 / F1-H1
11.00   Pobjednici A1- C1/ E1 -G1
12.00  Pobjednici B1-D1 / F1-H1

15.00  Utakmica za 7.mjesto
16.00  Utakmica za 5.mjesto
17.00  Utakmica za 3.mjesto
18.00  Utakmica za 1.mjesto

OŠ Granešina:

09.00  Poraženi  A2- C2/ E2 -G2
10.00   Poraženi  B2-D2 / F2-H2
11.00   Pobjednici A2- C2/ E2 -G2
12.00  Pobjednici B2-D2 / F2-H2

14.00  Utakmica za 15.mjesto
15.00  Utakmica za 13.mjesto
16.00  Utakmica za 11.mjesto
17.00  Utakmica za 9.mjesto

OŠ Mato Lovrak:

09.00  Poraženi  A3- C3/ E3 -G3
10.00   Poraženi  B3-D3 / F3-H3
11.00   Pobjednici A3- C3/ E3 -G3
12.00  Pobjednici B3-D3 / F3-H3

14.00  Utakmica za 23.mjesto
15.00  Utakmica za 21.mjesto
16.00  Utakmica za 19.mjesto
17.00  Utakmica za 17.mjesto

Košarkaški kamp Novalja