Boscu važna pobjeda u Puli…

Bosco je u 19.kolu Prve lige slavio na gostovanju u Puli 77:65 i tako zadržao šanse za doigravanjem. Zagrepčani su dominirali u prvom poluvremenu pa su u 17.minuti nakon serije 18:4 imali +20 (40:20). Do poluvremena su Puljani smanjili (28:40), a utakmicu su zanimljivom učinili Niko Travica, Krešimir Elez i Evan Wardlow koji su na početku posljednje četvrtine doveli domaćine na minus 5 (56:51). Odgovor Bosca stigao je u vidu pet uzastopnih poena Marina Zrnića, dvicu je dodao Luka Krajnović, a tricu Ante Krapić pa se sastav Jakše Vulića brzo vratio na +14 (66:52). Do kraja susreta Bosco nije dozvolio domaćinima ozbiljnije rezultatsko približavanje pa su bodovi zasluženo krenuli prema Zagrebu.

Bez ozlijeđenog Hrvoja Puljka, Bosco je predvodio Marko Petrović s 19 poena i 6 asista. Zrnić je dodao 18 uz 8 skokova i 4 asista, a Petar Babić (7as) i Julijan Rajič po 12. Kod Puljana Travica je ubacio 14 poena uz 11 skokova, Matija Bilalović je dodao 13, a Elez i Wardlow po 10.