Bosco niz nastavio i u Sesvetama…

U prvoj utakmici 11.kola Prve muške lige Bosco je kao gost slavio u Sesvetama 2:68. Bila je to šesta uzastopna pobjeda Bosca. Sesvećani su samo na startu dva puta poveli nakon trice Mateja Krajačića i poena Filipa Tušeka. Boscu je pripala prva četvrtina 22:18 uz 8 poena Dine Cinca i Matea Vidovića.

Vidović je sjajno otvorio drugu četvrtinu kada je s tri uzastopne trice odveo Bosco na +9 (32:23). Najvećih +11 Bosco je imao u 16.minuti kada je Luka Katura zabio za 34:23. Do odmora se razigrao Dario Papak pa su Sesvećani stigli na zaostatak 36:33.

Vidović je nakon 17 ubačenih poena u prvom poluvremenu i treću četvrtinu otvorio tricom, a nakon poena i dodatnog bacanja Makura Puoa gosti su se vratili na 9 razlike (42:33). Sredinom  treće četvrtine mladi Ivan Marković ubacuje tricu, a Puou koji je podijelio nekoliko sjajnih blokada zakucava za 49:35. Nisu se domaćini predavali pa su preko Papka, Krajačića i Antonia Mišića smanjili na 53:50, a treći period svojom sedmom tricom za 56:50 zaključio je Vidović.

Nada Sesveta trajala je do sredine posljednje četvrtine kada Bosco preko Puoa i Cinca odlazi na 15 razlike (69:54).

Bosco su predvodili Vidović (23p, trice 7/9), Cinac (21) i Puou (18p, 11sk). Kod Sesveta koje su igrale bez ozlijeđenog Philipa Babića najučinkovitiji Krajačić (19p, trice 4/6). Papak je dodao 17, a Tušek 13 poena.

Sesvećani su premijernu prvoligašku polusezonu završili s dvije pobjede i devet poraza, a Bosco je nakon samo jedne pobjede u prvih pet kola upisao šest uzastopnih pobjeda i na najbolji mogući način završio prvi dio.