Juniori Cibone upisali prvu pobjedu u Zadru... Bistrović i Cvitanović povukli Cibose do prve pobjede…

U drugom nastupu na turniru ABA lige u Zadru juniori Cibone su svladali Budućnost Voli iz Podgorice 83:76. Crnogorci su u prvom poluvremenu imali 12 razlike (36:24), ali su Cibosi do poluvremena uspijeli uhvatiti rezultatski priključak. Neizvjesnost se nastavila i u trećoj četvrtini, a na ulasku u posljednjih deset minuta bilo je 62:62. Nakon poena Roka Prkačina u posljednje četiri minute ušlo se s minimalnih 72:71 za Cibonu. Dino Bistrović je ubacio bacanja, a nakon toga i tricu za 77:71. Budućnost je stigla do minus 3 (79:76), a promašeni napad kaznio je Bistrović, a nakon njega i Prkačin s linije slobodnih bacanja.

Bistrović je utakmicu završio s 27 poena (9 sk, 6 as). Luka Cvitanović je dodao 22, Danko Branković 12, a Prkačin 10 uz 13 skokova. Kod Budućnosti najefikasniji Fedor Žugić (25).

Cibona večeras igra protiv domaćina Zadra koji kao i Cibosi imaju jednu pobjedu i jedan poraz.