CIBONA U PONEDJELJAK U PODGORICI... CEDEVITA UVJERLJIVA U POSLJEDNJEM KOLU…

U posljednjem 26.kolu ABA lige Cedevita je na domaćem paraketu nadigrala MZT iz Skoplja 89:64 i tako barem do ponedjeljka navečer i susreta Crvene zvezde i Krke sačuvala drugo mjesto. U utakmici gdje je pobjednik bio poznat već do poluvremena (47:27) Cedevita je uvjerljivom pobjedom povratila samopouzdanje izgubljeno u posljednjim porazima.

“Zasluženo smo pobijedili. Odigrali smo dobru i ozbiljnu utakmicu. Bili smo jako dobri u obrani, naročito u prvom poluvremenu negdje od 5. do 18. minute kad smo napravili veliku razliku. U drugom poluvremenu je to bilo dobro odrađeno i svi igrači su igrali”..kazao je trener Cedevite Veljko Mršić, prenosi službena klupska stranica

Kod Cedevite Henry Walker i Miro Bilan su ubacili po 16 poena, a Jacob Pullen je dodao 12.

Cedevita će u četvrtak u KC Dražen Petrović ugostiti Unicaju iz Malage u 10.kolu TOP 16 Eurolige.

Cibona će svoj posljednji susret ove sezone u ABA ligi odigrati u ponedjeljak (21) kada gostuje kod vodeće Budućnost VOLi u Podgorici.

”Čeka nas utakmica zadnjeg kola i rezultatski ništa ne znači iako joj moramo maksimalno ozbiljno pristupiti. Igramo protiv lidera ABA lige, najbolje ekipe kroz cijelu sezonu. Najvažnije će biti da poslije pobjede protiv Juventusa čvrsto uđemo u utakmicu i da završimo to kako spada. Nastupamo bez jednog od najboljih igrača, Ante Žižića, tako da smo dosta oslabljeni. Ali ovi igrači koji budu dobili šansu, nadam se da će to iskoristiti na najbolji mogući način”..kaže trener Cibone Damir Mulaomrović.