ANTE ŽIŽIĆ S 35 POENA PREDVODIO VUKOVE... CIBONA SLAVILA KOD MEGA LEKSA…

Cibona je stigla do osme pobjede u 12.kolu ABA lige. Vukovi su slavili na gostovanju kod Mega Leksa 82:71 u utakmici gdje su vodili većim dijelom, a nakon prednosti 38:36 na poluvremenu odličnom trećom četvrtinom  na krilima Ante Tonija Žižića (35) stigli do 16 koševa viška što su uspješno sačuvali do kraja susreta.

“Čestitao bih svojim igračima. Jako sam ponosan na njih i kako su se borili.  Od Žižića, kod kojeg brojke sve govore, a vidjelo se to na intenzitetu i energiji koju je davao, Reynolds s 14 asistencija, Rozić u obrani, gdje je zaustavio jednog od najboljih igrača Zagorca, Sulejmanović i svi ostali. Mogu biti zadovoljan načinom na koji smo igrali pogotovo u obrani. Znali smo da je Mega ekipa koja igra dosta agresivno bez obzira što Jaramaz nije igrao. Svima je teško doći ovdje i dobiti utakmicu. Mislim da s aspekta rezultata ova nam utakmica daje jednu težinu jer smo sada konačno potvrdili da ćemo se boriti za prva 4 do 5 mjesta. Mogu biti stvarno zadovoljan. Megi želim sve najbolje u nastavku, a ubrzo ćemo se sresti i u Ligi prvaka.”..kazao je nakon susreta zadovoljni trener Cibone Damir Mulaomerović.