Mornar slavio 82:79.... Cibona se porazom oprostila od domaće sezone…

Najugodnije iznenađenje ABA lige Mornar iz Bara slavio je u Zagrebu kod Cibone 82:79 i tako potvrdio nastup u doigravanju. Cibosi nisu uspijeli u nakani da se pobjedom oproste od ABA lige na domaćem parketu ove sezone, a krajem prve četvrtine činilo se da su na dobrom putu jer su imali prednost 27:13. Pokretači te serije bili su Ratkovica i Novačić.  U drugoj četvrtini potpuna dominacija gostiju koji su dopustili Vukovima samo 6 poena, a ubacili su 31 za prednost na poluvremenu 46:34. U nastavku Mornar odlazi na velikih 21 razlike (63:42), a Cibona je u samoj završnici utakmice na krilima Luke Žorića bila nadomak rezultatskog egala. Ipak iskusni gosti utakmicu su priveli kraju uz 25 poena Brandisa Rossa. Žorić je kod Cibone ubacio 29 poena uz 13 skokova, a Branislav Ratkovića i Marin Rozić su dodali po 12.