Cedevita nastavila niz... Cedevita preko Zadra do šeste uzastopne pobjede…

Cedevita je u 13.kolu ABA lige u Domu Dražena Petrovića svladala Zadar 83:72 i upisala šestu uzastopnu pobjedu u ovom natjecanju. Nakon počenih 7:7 Cedevita je napravila seriju 15:0 i prvu četvrtinu rješila u svoju korist 28:16. U drugom periodu igre Zadrani se vraćaju u susret (45:43). Gosti su u trećoj četvrti imali prednost 53:49, a u završnicu tog perioda igre ubilježili su Andrija Stipanović i Jacob Pullen za prednost 64:57. Susret je bio otvoren do pet minuta prije kraja kada Edo Murić ubacuje tricu, a pridodaju se Elgin Cook i Justin Coobs za 75:63.

Odličnu utakmicu odigrao je Ivan Ramljak koji je ubacio 26 poena. Coobs je dodao 14, a Cook 11 poena. Kod Zadra Luka Božić je ubacio 17, a Kwame Donte Vaughn 16 poena.

Slijedeći susret Cedevita igra 2.siječnja kada će u Domu sportova ugostiti Andorru u 1.kolu Top 16 faze Eurokupa.