U 12.KOLU CEDEVITA UBILJEŽILA OSMU POBJEDU.... CEDEVITA LAKO S OLIMPIJOM, CIBONA GOST MEGA LEKSA…

U 12.kolu ABA lige Cedevita je na domaćem parketu nadigrala Union Olimpiju 102:87 u utakmici gdje nije bilo rezultatske neizvjesnoti. Raspoloženi Džanan Musa (26p, trice 4/5) predvodio je Cedevitu koja je u završnici prvog poluvremena imala 26 razlike (59:33) čemu je prethodila serija 28:8. U nastavku su gosti uspijeli smanjiti prednost, ali ne i ugroziti osmu pobjedu Cedevite. Uz Musu vrijedi istaći Johna Shurnu koji je ubacio 13, a Toni Katić je dodao 12 poena.

ABA Liga, 12. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Cedevita 31 28 12 31 102
Union Olimpija 23 16 27 21 87
03.12.2016. / 21:00 59:39 43:48

Svoj nastup u nedjelju (19h) u Sremskoj Mitrovici imat će Cibona koja je gost Mega Leksa. Trener Vukova Damir Mulaomerović uoči ovog susreta će reći ”U zadnje vrijeme Mega igra puno bolje, pobijedili su par utakmica. Puno bolje igraju u ABA ligi nego u Ligi prvaka tako da nas čeka teška i neugodna utakmica koja je vrlo bitna i za njih i za nas. S pobjedom bismo dobili puno, ostali bismo pri vrhu uz prve četiri ekipe. Idemo tamo maksimalno pripremljeno i probat ćemo uzeti tu pobjedu. Zadnja naša utakmica je završila na jednu loptu, nadam se da će ovaj put otići na našu stranu te da ćemo odnijeti bodove iz Mege.”