U PRVOJ UTAKMICI 14.KOLA... A-2 (M): HERMES ANALITICA BOLJA OD RUDEŠA…

U prvoj utakmici, a ujedno i derbiju 14.kola A 2 muške lige centar Hermes Analitica je kao domaćin svladala Rudeš 79:68  i zadržala pobjednički učinak na domaćem parketu ove sezone. Gosti su dobili prvo poluvrijeme (33:30), i imali prednost do sredine treće četvrtine. U posljednjih petnaest minuta domaćini su pogađali trice, posebno Hrvoje Garafolić (26) koji je uz juniora Josipa Križanovića (23) najzaslužniji za novu pobjedu.

Hrvoje Garafolić predvodio Hermes Analiticu

” U dobroj i čvrstoj utakmici s puno kontakta Hermes Analitica je svoje trice zabila, a mi nisimo nego smo ušli u njihov mlin što nas je na kraju koštalo poraza”..kaže trener Rudeša Milan Ličina.
Rudeš111

Gosti su do četiri minute prije kraja bili još u mogućnosti da utakmicu u završnici učine neizvjesnom, ali sjajni Garafolić je spomenutim tricama ubio svaku nadu Rudeša kod kojeg su najučinkovitiji bili Mario Galić (20) i Filip Torić (19). ” Znali smo što smo mogli očekivati od ekipe Rudeša, a to je agresivna obrana. U prvom poluvremenu smo šutirali trice 2/11. U drugom poluvremenu smo malo stisnuli obranu, pogađali šuteve, a prije utakmice sam rekao svojoj momčadi ako budemo sveli Rudeš na manje od 65 poena da ćemo dobiti utakmicu”..kaže trener Hermes Analitice Zvonimir Mravak.