LAVOVI SLAVILI NAKON 90 DANA... A-2 (M): DUBRAVA UVJERLJIVA KOD MAKSIMIRA…

U prvoj utakmici 13.kola A 2 muške lige centar Dubrava je kao gost nadigrala Maksimir 91:62 i tako ubilježila pobjedu nakon osam uzastopnih poraza. Dubravaši su već prvo poluvrijeme rješili pitanje pobjednika jer su nakon dvadeset minuta imali prednost 49:20.

Lavove je predvodio Fran Vujić s 23 poena. Po 13 su ubacili Petar Perić, Karlo Kos i Nikola Mažar. Kod domaćina Domagoj Stojanović je ubacio 22, Hrvoje Kravos 15, a Ivan Vukičević 14 poena.

” Vidi se da je Dubrava dobila puno s promjenom trenera. Jednostavno su nas pretrčali i nadskakali, te zasluženo pobjedili. Mi se okrećemo slijedećim utakmicama, a vrlo nam je važno što imamo dvije pobjede u susretima sa Sesvetama”..kazao je najbolji strijelac Maksimira večeras Domagoj Stojanović. Kod Dubrave vidljivo zadovoljstvo nakon pobjede koju nisu ostvarili punih 90 dana ” Nagrađeni je naš trud u obrani i odlična tranzicija. Nije nam bilo lako igrati, a nama je svaka utakmica imperativ i mi s tim moramo nastaviti igrati i pobjeđivati”..ističe trener Dubrave Ivan Kapov.