MRAVI SLAVILI U BEDEKOVČINI, HERMESU PETI PORAZ... ZAGREBU POBJEDA, PORAZ ANALITIČARA…

U 5.kolu A-1 lige košarkaši Zagreba slavili su na gostovanju u Bedekovčini kod Zaboka 95:83, a Hermes Analitica je peti poraz doživjela u Splitu 91:61. Mravi su do pobjede u Zagorju stigli boljom igrom u posljednjoj četvrtini koju su rješili u svoju korist 30:19. Raspoloženi Luka Božić (30) predvodio je momčad Danijela Jusupa za koju je Pavle Marčinković ubacio 21, a Antonio Vlaić 12 poena.

Hermes Analitica je na teškom gostovanju u Splitu u rezultatskom priključku bila početkom druge četvrtine kada su domaćini do odmora napravili + 17 (45:28). U nastavku je Split predvođen Filipovićem (18) i Kanaetom (16) rješio sve dvojbe u ovom susretu. Kod Analitičara Stipe Krstanović je ubacio 13, a Julijan Rajić 12 poena.