U PONEDJELJAK (19.00) U DERBIJU KOLA IGRAJU CIBONA - ZADAR... CEDEVITA S + 47 KRENULA U OBRANU NASLOVA…

Aktualni prvaci Hrvatske zagrebačka Cedevita bila je uvjerljiva u 1.kolu A- 1 lige za prvaka. Na matineji (utakmica počela u 12.30) u Domu sportova momčad Veljka Mršića nadigrala je Kvarner 2010 iz Rijeke 107:60. Gosti su dobili prvu četvrtinu 26:24, a Cedevita u prvih pet minuta druge četvrtine napravila seriju 20:3 i praktički rješila pitanje pobjednika. Cedevitu su predvodili Luka Žorić (26) i Marko Arapović (16), a u momčad se vratio Nemanja Gordić. Kod Kvarnera 2010 najefikasniji je bio Šime Špralja s 14 poena.