Lista strijelaca

Strijelci: PH U12 - Djevojčice

# Igrač Klub Ut. Koš.
1. Antea Sutlović ŽKK Šibenik 6 76
2. Sara Čipor KS SMŽ 6 58
3. Lucija Novosel OŠ Mato Lovrak 5 50
4. Taira Dragojević ŽKK Ragusa 7 47
5. Martina Duić ŽKK Šibenik 6 44
6. Marta Vuletić ŽKK Ragusa 7 38
7. Barbara Skaramuca ŽKK Ragusa 7 36
8. Natali Petronio ŽKK Ragusa 7 36
9. Vali Novak ŽKK Folka Borovje 6 35
10. Eva Zamarin ŽKK Šibenik 6 35
11. Lana Pižir ŽKK Zagreb 4 35
12. Lora Prpić ŽKK Medveščak 4 34
13. Sara Gabrić ŽKK DOŠK Drniš 4 33
14. Ena Ivić ŽKK Šibenik 6 33
15. Zlata Rak ŽKK Šibenik 6 30
16. Lucija Cundeković ŽKK Folka Borovje 6 28
17. Marija Škara ŽKK DOŠK Drniš 4 24
18. Mara Koncul ŽKK Ragusa 7 23
19. Pia Petra Pivić ŽKK Mursa Osijek 4 23
20. Petra Baričević ŽKK Dugopolje 4 22
21. Tara Pavlinić ŽKK Folka Borovje 6 21
22. Eva Cvitan ŽKK Folka Borovje 6 19
23. Eva Šteković Šutić ŽKK Trešnjevka 2009 5 19
24. Bruna Jurajić ŽKK Mursa Osijek 4 19
25. Nika Bobetko KS SMŽ 6 18
26. Mia Vuksanović ŽKK Ragusa 7 18
27. Katja Medaković KS SMŽ 6 18
28. Gita Kalamiza ŽKK Trešnjevka 2009 5 17
29. Josipa Pavić KS SMŽ 6 17
30. Laura Blaće ŽKK Šibenik 6 17
31. Anđela Klarić ŽKK Šibenik 6 17
32. Lorena Ivanovska ŽKK Trešnjevka 2009 5 17
33. Rita Karadakić OŠ Mato Lovrak 5 16
34. Toya Jakopinec KS SMŽ 6 16
35. Jana Jembrek ŽKK Koprivnica 4 15
36. Ingrid Krunić OŠ Mato Lovrak 5 15
37. Marta Turić ŽKK Trešnjevka 2009 5 15
38. Iva Poljak ŽKK Trešnjevka 2009 5 13
39. Matea Mihailović ŽKK Zagreb 4 13
40. Zara Kurkut ŽKK DOŠK Drniš 4 13
41. Leona Balić ŽKK Dugopolje 4 12
42. Franka Cink KS SMŽ 6 12
43. Jelena Akalović ŽKK Dugopolje 4 12
44. Nika Koprivica ŽKK Ragusa 7 11
45. Franka Grgac ŽKK Koprivnica 4 11
46. Hana Galić ŽKK Folka Borovje II 3 10
47. Ena Šmudla ŽKK Folka Borovje 6 10
48. Lana Čikotić ŽKK Dugopolje 4 10
49. Larisa Horvat ŽKK Folka Borovje 6 10
50. Hana Harcet ŽKK Folka Borovje 6 9
51. Lorena Putrić ŽKK Medveščak 4 9
52. Magdalena Ćibarić OŠ Mato Lovrak 5 9
53. Petra Ožegović KS SMŽ 6 9
54. Ana Gradaščević ŽKK Mursa Osijek 4 8
55. Marija Biršić ŽKK Koprivnica 4 8
56. Iva Tokić ŽKK Ragusa 4 8
57. Janja Grgac ŽKK Koprivnica 4 7
58. Sara Ivanišević ŽKK Medveščak 4 6
59. Leonarda Čepin OŠ Mato Lovrak 3 6
60. Elana Lara Ružić ŽKK Koprivnica 4 6
61. Rita Galić ŽKK Trešnjevka 2009 5 6
62. Iva Pavić KS SMŽ 6 6
63. Erika Kuridža ŽKK Mursa Osijek 4 6
64. Iris Barukčić ŽKK Medveščak 4 6
65. Tia Tokić ŽKK Ragusa 4 6
66. Paulina Zarač ŽKK Ragusa 7 6
67. Tonina Banovac ŽKK Šibenik 6 6
68. Altina Krasniqi ŽKK Folka Borovje 6 6
69. Tena Volarević ŽKK Folka Borovje 6 6
70. Tara Sliva Bertagnin ŽKK Zagreb 4 5
71. Tiana Žabčić ŽKK Folka Borovje II 3 5
72. Cvita Carić ŽKK Trešnjevka 2009 5 5
73. Klara Matijašević ŽKK Folka Borovje II 3 5
74. Lorena Lađević KS SMŽ 6 5
75. Klara Krstić ŽKK Mursa Osijek 4 4
76. Petra Marin ŽKK DOŠK Drniš 4 4
77. Lara Bujak ŽKK Ragusa 7 4
78. Ana Mihaljević ŽKK DOŠK Drniš 4 4
79. Nikolina Vickov ŽKK Dugopolje 3 4
80. Iva Bartolec ŽKK Folka Borovje II 3 4
81. Julia Mateljak ŽKK Folka Borovje 6 4
82. Tamara Jelača ŽKK Mursa Osijek 4 4
83. Franka Bilić ŽKK Folka Borovje II 3 4
84. Gabrijela Tatar ŽKK Zagreb 4 4
85. Helena Cindrić ŽKK Zagreb 4 3
86. Ana Marin ŽKK DOŠK Drniš 4 3
87. Bela Vidman ŽKK Zagreb 4 3
88. Cvita Friganović ŽKK Šibenik 6 3
89. Dalija Vukušić ŽKK DOŠK Drniš 4 3
90. Laura Duić ŽKK Folka Borovje 6 3
91. Lorena Gašperov ŽKK Šibenik 6 3
92. Lucija Zovko ŽKK Zagreb 4 3
93. Leona Rančić ŽKK Medveščak 4 3
94. Ana Klara Mohevski ŽKK Koprivnica 4 2
95. Lana Vranješević ŽKK Mursa Osijek 4 2
96. Lucija Galić ŽKK Dugopolje 4 2
97. Elizabeta Bilić ŽKK Medveščak 4 2
98. Katarina Činkl ŽKK Mursa Osijek 4 2
99. Karla Lazić ŽKK Koprivnica 4 2
100. Dora Rosan ŽKK Trešnjevka 2009 5 2
101. Marijana Ćurić OŠ Mato Lovrak 5 2
102. Marijeta Pauk ŽKK Folka Borovje 6 2
103. Nela Fabijanec ŽKK Koprivnica 4 2
104. Sara Romanović ŽKK Folka Borovje II 2 2
105. Greta Erceg KS SMŽ 6 2
106. Marina Mrkić ŽKK Trešnjevka 2009 5 2
107. Maja Cigić ŽKK DOŠK Drniš 4 2
108. Marijeta Lacman ŽKK Dugopolje 3 2
109. Bela Jelaš ŽKK Medveščak 4 2
110. Antea Gović ŽKK Šibenik 6 2
111. Nikol Dweik ŽKK Dugopolje 4 2
112. Petra Matoš ŽKK Koprivnica 4 2
113. Meri Čolović ŽKK Ragusa 7 2
114. Julija Kuzmić ŽKK Folka Borovje II 2 2
115. Anamaria Buzov ŽKK DOŠK Drniš 4 2
116. Natali Tomić ŽKK Zagreb 4 2
117. Nina Garma ŽKK Zagreb 4 1
118. Stela Bejuk ŽKK Folka Borovje II 1 0
119. Lucija Jeleč ŽKK Trešnjevka 2009 5 0
120. Lota Rogošić ŽKK Dugopolje 4 0