HT Premijer liga – Liga za ostanak 2021/22

Poredak

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore

HT Premijer liga za ostanak, 10. kolo

07.05.2022. 19:00 KK Furnir - GKK Šibenka 79:78
07.05.2022. 19:00 Sonik Puntamika - Alkar 90:86
07.05.2022. 19:00 KK Adria Oil Škrljevo - KK Vrijednosnice Osijek 82:73

HT Premijer liga za ostanak, 9. kolo

02.04.2022. 19:00 KK Vrijednosnice Osijek - Sonik Puntamika 73:67
30.04.2022. 17:00 GKK Šibenka - KK Adria Oil Škrljevo 82:86 P
30.04.2022. 19:00 Alkar - KK Furnir 72:79

HT Premijer liga za ostanak, 8. kolo

23.04.2022. 19:00 KK Adria Oil Škrljevo - Alkar 70:59
24.04.2022. 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - GKK Šibenka 70:96
24.04.2022. 18:00 Sonik Puntamika - KK Furnir 74:91

HT Premijer liga za ostanak, 7. kolo

19.04.2022. 17:00 KK Furnir - KK Adria Oil Škrljevo 95:63
20.04.2022. 17:00 GKK Šibenka - Sonik Puntamika 91:71
21.04.2022. 19:00 Alkar - KK Vrijednosnice Osijek 80:73

HT Premijer liga za ostanak, 6. kolo

12.04.2022. 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - KK Furnir 79:90
13.04.2022. 17:00 Sonik Puntamika - KK Adria Oil Škrljevo 65:83
13.04.2022. 18:00 GKK Šibenka - Alkar 81:61

HT Premijer liga za ostanak, 5. kolo

09.04.2022. 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - KK Adria Oil Škrljevo 71:85
09.04.2022. 19:00 KK Alkar - Sonik Puntamika 88:82
10.04.2022. 18:00 GKK Šibenka - KK Furnir 90:69

HT Premijer liga za ostanak, 4. kolo

02.04.2022. 19:00 KK Adria Oil Škrljevo - GKK Šibenka 73:79
03.04.2022. 16:00 Sonik Puntamika - KK Vrijednosnice Osijek 89:79
03.04.2022. 17:00 KK Furnir - Alkar 64:88

HT Premijer liga za ostanak, 3. kolo

30.03.2022. 18:00 GKK Šibenka - KK Vrijednosnice Osijek 99:83
30.03.2022. 18:00 Alkar - KK Adria Oil Škrljevo 88:65
30.03.2022. 19:30 KK Furnir - Sonik Puntamika 67:73

HT Premijer liga za ostanak, 2. kolo

25.03.2022. 18:00 Sonik Puntamika - GKK Šibenka 86:82
26.03.2022. 19:00 KK Adria Oil Škrljevo - KK Furnir 81:74
27.03.2022. 19:30 KK Vrijednosnice Osijek - Alkar 90:70

HT Premijer liga za ostanak, 1. kolo

19.03.2022. 19:00 Alkar - GKK Šibenka 58:80
19.03.2022. 19:00 KK Adria Oil Škrljevo - Sonik Puntamika 64:54
20.03.2022. 17:00 KK Furnir - KK Vrijednosnice Osijek 83:74

Regularni dio

 

HT Premijer liga (m), 1. kolo

18.09.2021. 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Sonik Puntamika 89:66
18.09.2021. 17:00 GKK Šibenka - Gorica 56:73
18.09.2021. 18:00 Alkar - Cibona 54:85
18.09.2021. 19:00 Zadar - Zabok 77:51
18.09.2021. 20:00 KK Furnir - Adria Oil Škrljevo 83:91
22.09.2021. 20:30 Cedevita Junior - KK Split 80:78

HT Premijer liga (m), 2. kolo

25.09.2021. 18:00 Gorica - Alkar 90:73
25.09.2021. 18:00 Adria Oil Škrljevo - Zadar 90:79
25.09.2021. 18:00 Sonik Puntamika - GKK Šibenka 63:49
25.09.2021. 19:00 Zabok - KK Vrijednosnice Osijek 73:94
26.09.2021. 19:00 Cedevita Junior - KK Furnir 107:93
27.09.2021. 20:00 KK Split - Cibona 73:62

HT Premijer liga (m), 3. kolo

01.10.2021. 20:00 Cibona - Gorica 106:76
02.10.2021. 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Adria Oil Škrljevo 75:88
02.10.2021. 18:00 GKK Šibenka - Zabok 75:81
02.10.2021. 19:00 Alkar - Sonik Puntamika 70:81
03.10.2021. 17:00 Zadar - Cedevita Junior 86:68
03.10.2021. 19:00 KK Furnir - KK Split 60:73

HT Premijer liga (m), 4. kolo

08.10.2021. 18:00 Adria Oil Škrljevo - GKK Šibenka 84:89
08.10.2021. 19:00 KK Split - Gorica 88:72
09.10.2021. 17:00 Zabok - Alkar 97:71
09.10.2021. 17:30 Sonik Puntamika - Cibona 69:70
09.10.2021. 19:00 Cedevita Junior - KK Vrijednosnice Osijek 93:79
09.10.2021. 20:30 Zadar - KK Furnir 68:53

HT Premijer liga (m), 5. kolo

12.10.2021. 18:00 Cibona - Zabok 91:69
12.10.2021. 20:00 Zadar - KK Split 62:71
13.10.2021. 18:00 Gorica - Sonik Puntamika 88:70
13.10.2021. 18:00 GKK Šibenka - Cedevita Junior 61:80
13.10.2021. 18:00 Alkar - Adria Oil Škrljevo 79:98
14.10.2021. 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - KK Furnir 80:79

HT Premijer liga (m), 6. kolo

15.10.2021. 18:00 KK Split - Sonik Puntamika 99:58
16.10.2021. 19:00 Zabok - Gorica 72:96
17.10.2021. 17:00 KK Furnir - GKK Šibenka 73:65
17.10.2021. 18:00 Adria Oil Škrljevo - Cibona 85:93
17.10.2021. 19:00 Cedevita Junior - Alkar 104:85
19.10.2021. 19:00 Zadar - KK Vrijednosnice Osijek 86:78

HT Premijer liga (m), 7. kolo

22.10.2021. 18:00 Cibona - Cedevita Junior 73:83
23.10.2021. 17:00 Gorica - Adria Oil Škrljevo 78:84
23.10.2021. 17:30 GKK Šibenka - Zadar 59:73
23.10.2021. 18:00 Sonik Puntamika - Zabok 78:72
24.10.2021. 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - KK Split 66:104
24.10.2021. 18:00 Alkar - KK Furnir 68:78

HT Premijer liga (m), 8. kolo

29.10.2021. 17:00 Zadar - Alkar 92:90
29.10.2021. 18:00 KK Split - Zabok 81:68
29.10.2021. 19:30 KK Furnir - Cibona 75:100
30.10.2021. 17:00 Cedevita Junior - Gorica 92:79
30.10.2021. 18:00 Adria Oil Škrljevo - Sonik Puntamika 82:90
29.11.2021. 20:00 KK Vrijednosnice Osijek - GKK Šibenka 73:78

HT Premijer liga (m), 9. kolo

05.11.2021. 18:00 Cibona - Zadar 79:82
05.11.2021. 18:00 GKK Šibenka - KK Split 83:72
06.11.2021. 18:00 Gorica - KK Furnir 79:67
07.11.2021. 17:00 Zabok - Adria Oil Škrljevo 94:66
07.11.2021. 18:00 Alkar - KK Vrijednosnice Osijek 79:66
05.01.2022. 18:00 Sonik Puntamika - Cedevita Junior 62:70

HT Premijer liga (m), 10. kolo

13.11.2021. 17:00 GKK Šibenka - Alkar 69:79
14.11.2021. 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Cibona 56:77
14.11.2021. 17:30 KK Furnir - Sonik Puntamika 69:65
14.11.2021. 18:00 KK Split - Adria Oil Škrljevo 85:74
15.11.2021. 18:00 Zadar - Gorica 81:80
19.01.2022. 18:00 Cedevita Junior - Zabok 86:77

HT Premijer liga (m), 11. kolo

17.11.2021. 18:00 Cibona - GKK Šibenka 100:52
17.11.2021. 19:00 Alkar - KK Split 57:83
17.11.2021. 19:00 Zabok - KK Furnir 84:75
19.11.2021. 18:00 Gorica - KK Vrijednosnice Osijek 82:70
20.11.2021. 18:00 Sonik Puntamika - Zadar 68:87
12.03.2022. 18:00 Adria Oil Škrljevo - Cedevita Junior 63:86

HT Premijer liga (m), 12. kolo

04.12.2021. 18:00 Gorica - GKK Šibenka 93:71
04.12.2021. 18:00 Cibona - Alkar 78:84
04.12.2021. 18:00 Adria Oil Škrljevo - KK Furnir 71:63
05.12.2021. 14:00 KK Split - Cedevita Junior 78:74
06.12.2021. 20:00 Sonik Puntamika - KK Vrijednosnice Osijek 69:87
29.12.2021. 18:30 Zabok - Zadar 71:88

HT Premijer liga (m), 13. kolo

07.12.2021. 19:00 Zadar - Adria Oil Škrljevo 95:81
08.12.2021. 18:00 Cibona - KK Split 82:60
08.12.2021. 18:00 GKK Šibenka - Sonik Puntamika 88:71
08.12.2021. 18:00 Alkar - Gorica 71:76
08.12.2021. 19:30 KK Furnir - Cedevita Junior 80:83
18.02.2022. 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Zabok 72:74

HT Premijer liga (m), 14. kolo

10.12.2021. 17:00 KK Split - KK Furnir 89:69
10.12.2021. 18:00 Gorica - Cibona 70:76
10.12.2021. 20:00 Cedevita Junior - Zadar 67:73
11.12.2021. 18:00 Adria Oil Škrljevo - KK Vrijednosnice Osijek 82:93
12.12.2021. 18:00 Sonik Puntamika - Alkar 93:84
12.12.2021. 18:30 Zabok - GKK Šibenka 74:81

HT Premijer liga (m), 15. kolo

17.12.2021. 19:30 KK Furnir - Zadar 70:99
18.12.2021. 19:00 GKK Šibenka - Adria Oil Škrljevo 85:89 P
18.12.2021. 19:00 Alkar - Zabok 69:86
19.12.2021. 17:00 Cibona - Sonik Puntamika 100:59
19.12.2021. 19:00 KK Vrijednosnice Osijek - Cedevita Junior 71:79
20.12.2021. 20:00 Gorica - KK Split 71:78

HT Premijer liga (m), 16. kolo

07.01.2022. 19:00 Zabok - Cibona 83:73
08.01.2022. 19:00 KK Furnir - KK Vrijednosnice Osijek 85:79
08.02.2022. 18:00 Sonik Puntamika - Gorica 73:84
08.02.2022. 18:00 Cedevita Junior - GKK Šibenka 91:71
20.02.2022. 18:00 Adria Oil Škrljevo - Alkar 79:72
14.03.2022. 18:00 KK Split - Zadar 81:95

HT Premijer liga (m), 17. kolo

15.01.2022. 18:00 Alkar - Cedevita Junior 82:85
16.01.2022. 16:00 Gorica - Zabok 79:77
09.02.2022. 18:00 Cibona - Adria Oil Škrljevo 87:81
23.02.2022. 18:00 GKK Šibenka - KK Furnir 72:75
24.02.2022. 18:00 Sonik Puntamika - KK Split 74:109
09.03.2022. 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Zadar 63:101

HT Premijer liga (m), 18. kolo

21.01.2022. 18:00 KK Split - KK Vrijednosnice Osijek 83:67
21.01.2022. 19:30 KK Furnir - Alkar 69:76
22.01.2022. 17:00 Adria Oil Škrljevo - Gorica 81:70
23.01.2022. 19:00 Zadar - GKK Šibenka 77:49
09.03.2022. 18:00 Cedevita Junior - Cibona 74:81
12.03.2022. 19:00 Zabok - Sonik Puntamika 95:85

HT Premijer liga (m), 19. kolo

28.01.2022. 17:00 Gorica - Cedevita Junior 89:79
28.01.2022. 18:00 Sonik Puntamika - Adria Oil Škrljevo 67:91
29.01.2022. 17:00 GKK Šibenka - KK Vrijednosnice Osijek 106:81
31.01.2022. 18:00 Alkar - Zadar 88:86 P
27.02.2022. 18:00 Zabok - KK Split 63:84
15.03.2022. 18:00 Cibona - KK Furnir 100:68

HT Premijer liga (m), 20. kolo

04.02.2022. 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Alkar 90:78
04.02.2022. 18:00 Zadar - Cibona 80:82
04.02.2022. 18:00 KK Split - GKK Šibenka 100:71
05.02.2022. 16:30 Cedevita Junior - Sonik Puntamika 97:81
05.02.2022. 17:00 KK Furnir - Gorica 68:56
05.02.2022. 19:00 Adria Oil Škrljevo - Zabok 62:75

HT Premijer liga (m), 21. kolo

11.02.2022. 18:00 Gorica - Zadar 97:89
12.02.2022. 19:00 Zabok - Cedevita Junior 65:98
13.02.2022. 17:00 Adria Oil Škrljevo - KK Split 68:73
13.02.2022. 18:00 Cibona - KK Vrijednosnice Osijek 102:74
14.02.2022. 20:00 Sonik Puntamika - KK Furnir 63:67
15.02.2022. 18:00 Alkar - GKK Šibenka 100:98

HT Premijer liga (m), 22. kolo

27.02.2022. 19:00 Zadar - Sonik Puntamika 112:58
04.03.2022. 18:00 GKK Šibenka - Cibona 62:87
04.03.2022. 18:00 KK Split - Alkar 78:87
05.03.2022. 17:00 KK Vrijednosnice Osijek - Gorica 87:93
06.03.2022. 15:45 Cedevita Junior - Adria Oil Škrljevo 86:78
07.03.2022. 19:00 KK Furnir - Zabok 73:83

Košarkaški kamp Novalja