Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada….

Donosimo tjedni raspored utakmica mlađih dobnih kategorija.

I. Juniorska liga, 3. kolo

07.12.2019. 19:30Zapad - Zapruđe (Dom košarke Cedevita)
08.12.2019. 13:00Bosco - Rudeš (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))
10.12.2019. 21:00Cedevita Junior - Dubrava (Dom košarke Cedevita)
11.12.2019. 20:30Cibona - Mladost (KC Dražen Petrović)

II. Juniorska liga, 3. kolo

07.12.2019. 15:00Sesvete - Podsused (SD OŠ Sesvetska sela)
07.12.2019. 15:10Samobor - Univers (SD Samobor)
08.12.2019. 11:00Medveščak - BSU Team (SD OŠ Ivan Filipović)
08.12.2019. 11:00Fortuna - Hermes Analitica (SD Zaprešić)

I. Kadetska liga, 12. kolo

07.12.2019. 15:20Dubrava - Bosco (Dom sportova III)
07.12.2019. 16:30Rudeš - Hermes Analitica (SD OŠ Rudeš)
08.12.2019. 14:15Sesvete - Mladost (SD OŠ Sesvetska sela)
08.12.2019. 16:30Cibona - Cedevita Junior (KC Dražen Petrović)

II. kadetska liga, 10. kolo

05.12.2019. 20:30Ivanić - Cedevita Junior II (SD Žeravinec)
07.12.2019. 15:15Gorica - Bosco II (GSD Velika Gorica)
07.12.2019. 16:10Zapruđe - Sisak (SD OŠ Borovje)
07.12.2019. 17:00Medveščak - BSU Team (SD OŠ Ivan Filipović)
08.12.2019. 13:50Samobor - Zapad (SD Samobor)
08.12.2019. 20:15Podsused - Fortuna (SD Sutinska Vrela)

III. kadetska liga, 10. kolo

07.12.2019. 18:00Univers - Maksimir (ZV, SC Univers)
08.12.2019. 10:00KK Šanac - Cedevita Junior - Agrodalm (ŠŠD Karlovac)

IV. kadetska liga, 10. kolo

07.12.2019. 14:20Zrinjevac 1937 - Jaska (SD Ivan Arapović)
07.12.2019. 14:20Dugo Selo - Krapina (OŠ Ivan Benković)
08.12.2019. 13:30Zapad II - Sesvetski Kraljevec (Dom košarke Cedevita)

I. Pretkadetska liga, 12. kolo

07.12.2019. 18:15Rudeš - Dubrava (SD OŠ Rudeš)
08.12.2019. 11:30Pešća - Mladost (Dom košarke Cedevita)
08.12.2019. 13:30Larus - Cedevita Junior (SD OŠ Ive Andrića)
08.12.2019. 18:30Cibona - Sisak (KC Dražen Petrović)

I.liga Dječaci U13, 4. kolo

07.12.2019. 19:00Medveščak - Pešća (SD OŠ Ivan Filipović)
08.12.2019. 11:30Cedevita Junior - KK Šanac (Dom košarke Cedevita)
08.12.2019. 13:00Dubrava - Bosco (SD OŠ Mato Lovrak)
08.12.2019. 14:30Cibona - Rudeš (KC Dražen Petrović)

II.liga Dječaci U13 (A), 4. kolo

23.11.2019. 17:00Otočac - Zapad (SD Otočac)
07.12.2019. 10:00Ogulin - Ksaver (ŠSD Ogulin)
07.12.2019. 15:15Duga Resa - Samobor (SD OŠ V.Nazor)

II.liga Dječaci U13 (B), 4. kolo

04.12.2019. 19:15Cedevita Junior II - Sisak (Dom košarke Cedevita)
08.12.2019. 11:00G.P. - Larus (SD OŠ Ive Andrića)
08.12.2019. 16:15Sesvete - Bosco II (SD OŠ Sesvetska sela)
10.12.2019. 20:40Maksimir - Rudeš II (Ekonomski fakultet)

Liga U12 (2008) - Skupina A, 5. kolo

08.12.2019. 10:00Sisak - Bosco II (SD OŠ Mato Lovrak)
08.12.2019. 11:00Sisak - Otočac (SD OŠ Mato Lovrak)
08.12.2019. 12:00Otočac - Vučići Cibona (SD OŠ Mato Lovrak)

Liga U12 (2008) - Skupina B, 5. kolo

08.12.2019. 09:00Velgor - Medveščak (SD OŠ Mato Lovrak)

I. Kadetska liga (ž), 9. kolo

09.12.2019. 20:15ŽKK Orka - ŽKK Lovrekice (SD Dubrava)
11.12.2019. 20:45ŽKK Medveščak - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Ivan Arapović)

II. Kadetska liga (ž), 8. kolo

07.12.2019. 16:20BSU Team - ŽKK Istok (Arena)

Djevojčice U13 (1-4), 2. kolo

07.12.2019. 14:15ŽKK Folka Borovje - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD OŠ Borovje)
08.12.2019. 11:30ŽKK Medveščak - ŽKK Istok (SD ZV, paviljon 25)

Djevojčice U13 (5-8), 2. kolo

08.12.2019. 09:00ŽKK Jabuka Zaprešić - ŽKK Sisak (SD Zaprešić)
11.12.2019. 21:00ŽKK Zagreb - ŽKK Orka (ŠSD Boško Božić Pepsi (Trnsko))