Tjedni pregled utakmica mlađih dobnih kategorija.... Tko, gdje, kada…

Slijedeći vikend s natjecanjem startaju kadetkinje u II.ligi.

I. Kadetska liga, 4. kolo

12.10.2019. 12:30Cibona - Mladost (KC Dražen Petrović)
12.10.2019. 14:30Sesvete - Bosco (SD OŠ Sesvetska sela)
12.10.2019. 18:15Rudeš - Cedevita Junior (SD OŠ Rudeš)
13.10.2019. 17:20Dubrava - Hermes Analitica (SD Dubrava)

II. kadetska liga, 3. kolo

12.10.2019. 14:00Zabok - Medveščak (GSD Zabok)
12.10.2019. 14:15Zapruđe - Zapad (SD OŠ Borovje)
12.10.2019. 15:00Petrinja - Cedevita Junior II (SŠ Petrinja)
12.10.2019. 15:20Gorica - Ivanić (GSD Velika Gorica)
13.10.2019. 12:30Bosco II - Fortuna (SD Trnsko)
13.10.2019. 16:00Podsused - Samobor (SD Ivan Arapović)

III. kadetska liga, 3. kolo

12.10.2019. 11:00Maksimir - Univers (Ekonomski fakultet)
13.10.2019. 10:00Cedevita Junior - Agrodalm - KK Šanac (SD OŠ A.Stepinac)
13.10.2019. 10:30Pešća - Ogulin (Dom košarke Cedevita)

IV. kadetska liga, 3. kolo

12.10.2019. 14:30Dugo Selo - Zapad II (OŠ Ivan Benković)
12.10.2019. 15:15Krapina - Jaska (SŠ Krapina)
13.10.2019. 10:30Sesvetski Kraljevec - Zrinjevac 1937 (OŠ Iver, Sesv.Kraljevec)

I. Pretkadetska liga, 4. kolo

09.10.2019. 21:00Pešća - Cedevita Junior (Dom košarke Cedevita)
12.10.2019. 12:00Larus - Sisak (SD OŠ Ive Andrića)
12.10.2019. 15:00Cibona - Dubrava (KC Dražen Petrović)
12.10.2019. 16:30Rudeš - Mladost (SD OŠ Rudeš)

DJEČACI U13:

Kvalifikacije za I.ligu:

Šanac – Agrodalm /13.10. u 16.00 / SD Mladost – Karlovac
Sisak – Medveščak /12.10. u 10.00 / OŠ Braća Ribar
Pešća – Rudeš / 12.10.2019. u 12.30 / Dom košarke Cedevita

I. Kadetska liga (ž), 2. kolo

12.10.2019. 12:30ŽKK Lovrekice - ŽKK Trešnjevka 2009 (SŠ Petrinja)
12.10.2019. 18:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Medveščak (SD OŠ Borovje)

II. Kadetska liga (ž), 1. kolo

13.10.2019. 11:00ŽKK Medveščak II - ŽKK Jabuka (SD ZV, paviljon 25)
13.10.2019. 15:00ŽKK Zagreb - ŽKK Folka Borovje II (SD Trnsko)

Djevojčice U13, 2. kolo

12.10.2019. 15:30ŽKK Medveščak - ŽKK Zagreb (SD ZV, paviljon 25)
12.10.2019. 16:00ŽKK Folka Borovje - ŽKK Jabuka Zaprešić (SD OŠ Borovje)
13.10.2019. 10:00ŽKK Orka - ŽKK Sisak (SD Dubrava)
13.10.2019. 12:15ŽKK Istok - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD Ivan Arapović)