U 16.kolu Prve ženske lige... Nika Mühl povukla Trešnjevku do pobjede protiv Šibenika…

U posljednjoj utakmici 16.kola Prve ženske lige Trešnjevka 2009 je u Trnskom bila bolja od Šibenika 67:63. Nakon teškog gostovanja u Bugarskoj izabranice Deana Nemeca tek su u nastavku susreta uspijele doći do prednosti, a u zanimljivoj završnici osigurati pobjedu koja ih je bodovno izjednačila s Zadrom. Šibenčanke su u prvom dijelu imale 8 razlike (32:24), a posljednji puta vodile u 24.minuti (45:44). Predvođene Nikom Mühl košarkašice Trešnjevke su povele 55:47, ali se gošće nisu predavale i do samog kraja su prijetile sa željom da osvoje vrijedna dva boda.

Nika Mühl s 23 poena, 11 skokova i 9 asistencija bila prvo ime susreta. Josipa Pavić je dodala 14, a Marta Savić 9 uz 10 skokova. Kod Šibenika ponajbolje Tayra Melendez (19) i Antonija Chiabov (16).