Medveščak slavio u Požegi…

U zaostaloj utakmici 8.kola Premijer lige Sjever košarkašice Medveščaka su upisale pobjedu na gostovanju u Požegi 89:84. Susret koji nije imao veći rezultatski značaj ponudio je lepršavu košarku s velikim brojem poena što se posebno odnosilo na prvo poluvrijeme koje je završilo 48:48. Zanimljiva završnica u kojoj je nakon koša raspoložene Jelene Ivezić bilo 78:78 na tri minute prije kraja. Tada Medveščak preko Anđele Strize, Ivone Jakovljević i Ante Petrak radi seriju 6:0, a sve dvojbe rješila je trica Lucija Skorić za 87:82.

Petrak je predvodila Medekice s 20 poena i 9 asista. Strize je dodala 18, Ana Mandić 16, a Jakovljević 12. Kod Plamen Požege Ivezić je ubacila 34 poena, a Maweja Kapinga 22 uz 16 skokova.