Statistima 3×3 prvenstvo grada Zagreba…

Odličnim susretima na Trgu bana Jelačića održan je završni 3×3 turnir kao svojevrsno Otvoreno prvenstvo grada Zagreba. U završnoj finalnoj utakmici ekipa Statist iz Splita opravdala je status prve HR ekipe po FIBA 3X3 rankingu te su pobjedom protiv Streeball teama General Vasilije Mitu 22:18 u napetoj završnici postali prvi osvajači 3X3 Otvorenog prvenstva grada Zagreba!

Ekipa Statist je turnir odigrala u sastavu:

Toni Mindoljević, Ante Markoč, Duje Kaliterna i Ivan Rašetina, te su se na taj način zlatnim slovima upisali u, nadamo se, dugogodišnju knjigu 3X3 Otvorenog prvenstva grada Zagreba!

REZULTATI ZAVRŠNOG TURNIRA:

3:00 PM
Demarovi sinoviCRO
18 Glavni teren SENIORI
B2B RijekaCRO
14 Pool A
3:20 PM
Spalato A2-JugCRO
20 Glavni teren SENIORI
Mamurna jutraCRO
14 Pool B
3:40 PM
General Vasilije MCRO
21 Glavni teren SENIORI
Muhe,lisice i oni 3CRO
14 Pool C
4:00 PM
iMoćanCRO
22 Glavni teren SENIORI
Slobodni zidariCRO
4 Pool D
4:20 PM
STATIST SplitCRO
19 Glavni teren SENIORI
B2B RijekaCRO
8 Pool A
4:40 PM
DubravaCRO
13 Glavni teren SENIORI
Mamurna jutraCRO
16 Pool B
5:00 PM
Hakl na TaksijuCRO
21 Glavni teren SENIORI
Muhe,lisice i oni 3CRO
15 Pool C
5:20 PM
CBKBCRO
15 Glavni teren SENIORI
Slobodni zidariCRO
6 Pool D
5:40 PM
STATIST SplitCRO
21 Glavni teren SENIORI
Demarovi sinoviCRO
13 Pool A
6:00 PM
Spalato A2-JugCRO
22 Glavni teren SENIORI
DubravaCRO
17 Pool B
6:20 PM
General Vasilije MCRO
21 Glavni teren SENIORI
Hakl na TaksijuCRO
7 Pool C
6:40 PM
iMoćanCRO
15 Glavni teren SENIORI
CBKBCRO
16 Pool D
7:00 PM
STATIST SplitCRO
21 Glavni teren SENIORI
Hakl na TaksijuCRO
9 Quarter-Finals
7:20 PM
CBKBCRO
22 Glavni teren SENIORI
Mamurna jutraCRO
16 Quarter-Finals
7:40 PM
Spalato A2-JugCRO
18 Glavni teren SENIORI
iMoćanCRO
21 Quarter-Finals
8:00 PM
General Vasilije MCRO
21 Glavni teren SENIORI
Demarovi sinoviCRO
12 Quarter-Finals
8:30 PM
STATIST SplitCRO
21 Glavni teren SENIORI
CBKBCRO
12 Semi-Finals
8:50 PM
iMoćanCRO
20 Glavni teren SENIORI
General Vasilije MCRO
21 Semi-Finals
9:20 PM
CBKBCRO
18 Glavni teren SENIORI
iMoćanCRO
21 3rd place
9:40 PM
STATIST SplitCRO
22 Glavni teren SENIORI
General Vasilije MCRO
18 Final