Kadeti: Uvjerljive pobjede Mladosti i Cibone, Rudeš slavio u Dubravi…

Danas se igralo osam muških kadetskih utakmica.

I. Kadetska liga

26.10.2019. 11:30Bosco Zagreb - Mladost76:104
26.10.2019. 12:30Cibona - Hermes Analitica129:73
26.10.2019. 14:20Dubrava - Dinamo Zagreb71:79
I. Kadetska liga, 6. kolo1.2.3.4.Kraj
Bosco Zagreb2018231576
Mladost18282830104
26.10.2019. / 11:3038:4638:58
Bosco Zagreb
Matija Surla 20, Malik Ndiaye Cvijanović 18, Ivan Vukojević 15, Stipe Perica 6, Matija Andrlon 5, Mislav Puljiz 4, Luka Šekerija 4, Ivan Maksim Duvnjak 2, Luka Vargek 2, Roko Vlahović 0, Fran Matanović 0, Šimun Flegar 0.
Mladost
Duje Damjanić 24, Sven Olah 20, Gian Luca Kakarigi 19, Filip Brkić 13, Luka Dumanić 8, Fran Kosor 6, Jakov Čengić 6, Dominik Imrović 4, Ivor Županić 2, Bruno Mamić 2, Dino Šimunjer 0, Filip Potočić 0.
I. Kadetska liga, 6. kolo1.2.3.4.Kraj
Cibona33303036129
Hermes Analitica1120192373
26.10.2019. / 12:3063:3166:42
Cibona
Fran Belas 25, Filip Kalajžić 20, Vito Vujović 16, Mihael Linde 14, Martin Ujević 13, Marko Vučić 13, Roko Mirković 8, Lovro Prkačin 8, Luka Kumanović 8, Lovro Hajdinović 4, Luka Matijević 0.
Hermes Analitica
Jan Ristovski 19, Luka Kolačević 16, Borna Oršulić 10, Marko Ravlić 10, Mihael Milavić 4, Fran Tomica 4, Jan Latović 3, Borna Purić 3, Matko Draštata 2, Juraj Tomica 2, Lukas Ristovski 0, Stjepan Augustinov 0.
I. Kadetska liga, 6. kolo1.2.3.4.Kraj
Dubrava1420231471
Dinamo Zagreb1522142879
26.10.2019. / 14:2034:3737:42
Dubrava
Mihael Kos 28, Matija Gnjidić 15, Borna Pavičić 9, Domagoj Kaluđer 5, Ante Gadže 4, Luka Pavlić 4, Ivan Prpić 4, Petar Gajski 2, Marin Damjanić 0, Bruno Cesarec 0, Nikola Luković 0, Patrik Kosor 0.
Dinamo Zagreb
Mak Vuković 31, Aldin Hasanbegović 12, Ivica Lebeda 10, Tin Salopek 7, Leon Šljivarić 6, Ante Ledić 5, Luka Bunjevac 3, Andrej Matić 3, Lovre Škara 2, Marko Vujatović 0, Andro Kodžoman 0, Juraj Golemac 0.

I. Kadetska liga

#KlubUkp.Pob.Por.Kod kućeU gostimaKoš. post.Koš. prim.Koš. raz.Bod
1.Cibona141407 - 07 - 01386925+46128
2.Cedevita Junior141226 - 16 - 111961012+18426
3.Dinamo Zagreb14953 - 36 - 21110964+14623
4.Dubrava14683 - 43 - 410941128-3420
5.Mladost14683 - 43 - 411211144-2320
6.Hermes Analitica144101 - 63 - 410321255-22318
7.Bosco Zagreb144103 - 51 - 510071259-25218
8.Sesvete141130 - 71 - 69141173-25915

II. kadetska liga

26.10.2019. 15:00Petrinja - Zapad73:65
26.10.2019. 16:00Zabok - Podsused81:66
26.10.2019. 18:20Gorica - Samobor51:74
II. kadetska liga, 5. kolo1.2.3.4.Kraj
Petrinja1322152373
Zapad2212171465
26.10.2019. / 15:0035:3438:31
Petrinja
Sebastijan Beriša 29, Niko Bezak 16, Marco Gelo 16, Domagoj Šako 8, Marin Radošević 4, Marin Bobeta 0, Marino Križanović 0, Petar Marjanović 0, Blaženko Nikolić 0, Ante Radošević 0, Božo Mislav Šako 0.
Zapad
Mihael Tomić 19, Domagoj Grlica 15, Marko Antunović 8, Ivan Bradić 7, Filip Naglić 6, Luka Dizdar 5, David Grabovac 5, Juraj Štefec 0, Jakov Biloglav 0.
II. kadetska liga, 5. kolo1.2.3.4.Kraj
Zabok1930112181
Podsused1513211766
26.10.2019. / 16:0049:2832:38
Zabok
Franjo Elčić 37, Danijel Strehovec 22, Karlo Krznar 10, Vigor Borovčak 8, Tin Gvozdanović 4, Žan Mirko Zubić 0, Marko Stipić 0, Anton Deak 0, Luka Vorih 0, Jan Kroflin 0, Dominik Grah 0, Maks Žnidarić 0.
Podsused
Jan Jurić 28, Dražen Štrlek 20, Luka Balog 9, Vito Vladušić 5, Ian Brezovec 4, Toni Sačarić 0, Val Bekić 0, Matej Guliš 0, Roko Požar 0, Vid Levak 0, Ivan Brkić 0, Ivan Berišić 0.
II. kadetska liga, 5. kolo1.2.3.4.Kraj
Gorica121713951
Samobor2016182074
26.10.2019. / 18:2029:3622:38
Gorica
Filip Logarušić 15, Petar Brzović 11, Toni Vucković 7, Toni Stančić 4, Leo Katkić 4, Borna Vešligaj 2, Filip Gudeljević 2, Nicolas Zvonar 2, Jakov Gadanac 2, Rok Kurilovčan 2, Ivan Jurenić 0.
Samobor
Leonardo Klišanić 26, Niko Mixich 17, Vito Čretni 12, Vito Vrankić 9, Lovro Razum 8, Lovro Sedlar 2.

II. kadetska liga

#KlubUkp.Pob.Por.Kod kućeU gostimaKoš. post.Koš. prim.Koš. raz.Bod
1.Medveščak131127 - 04 - 21222705+51724
2.Zapad131125 - 16 - 11103644+45924
3.Cedevita Junior II131037 - 13 - 21187887+30023
4.Sisak131036 - 14 - 21040928+11223
5.Petrinja13948 - 11 - 3984827+15722
6.Zabok13945 - 24 - 21003948+5522
7.BSU Team13673 - 23 - 5939965-2619
8.Samobor13673 - 33 - 4941987-4619
9.Zapruđe13584 - 31 - 5751907-15618
10.Ivanić13493 - 41 - 5793972-17917
11.Podsused13493 - 31 - 67351005-27017
12.Fortuna133102 - 21 - 8815975-16016
13.Gorica133102 - 41 - 6760960-20016
14.Bosco Zagreb II130130 - 60 - 75891152-56313

IV. kadetska liga

26.10.2019. 15:15Krapina - Dugo Selo69:63
IV. kadetska liga, 5. kolo1.2.3.4.Kraj
Jaska1714241974
Zrinjevac 193779101036
12.11.2019. / 20:4531:1643:20
Jaska
Tilio Baotić 23, Tin Fresl 13, Jan Jalšovec 9, Lovro Kolarić 6, Marin Šaban 6, Josip Vuksan 6, Luka Štimac 5, Luka Radić 2, Antun Lovretin 2, Mislav Ivančić 2, Luka Novosel 0.
Zrinjevac 1937
Lovre Mirošević 14, Nikola Martinec Slako 5, Ivan Kovačević 4, Bruno Petrlić 4, Petar Krešimir Dvorski 3, Mark Jakovac 2, Tin Dujić 2, Fran Kvesić 2, Marko Herceg 0, Nikša Baručija 0, Gregor Pešut 0.
IV. kadetska liga, 5. kolo1.2.3.4.Kraj
Krapina1122171969
Dugo Selo1417112163
26.10.2019. / 15:1533:3136:32
Krapina
Martin Benc 27, Noa Konjić 11, Leonard Sopek 10, Žan Gregurović 8, Luka Jarnjak 7, Luka Vincelj 5, Hrvoje Strehovec 1, Jakob Domagoj Jug 0.
Dugo Selo
Matko Matešić 14, Dominik Šumić 11, Marin Brekalo 10, Silvestar Frane Orešković 9, Ivo Vernik 6, Filip Martinčić 6, Kristijan Kuprešak 5, Luka Lovrić 2, Kian Petrović Kovačić 0.

IV. kadetska liga

#KlubUkp.Pob.Por.Kod kućeU gostimaKoš. post.Koš. prim.Koš. raz.Bod
1.Zapad II131308 - 05 - 0901518+38326
2.Dugo Selo13854 - 24 - 3669656+1321
3.Jaska13765 - 22 - 4714743-2920
4.Sesvetski Kraljevec14593 - 42 - 5675694-1919
5.Zrinjevac 1937133101 - 42 - 6529744-21515
6.Krapina10282 - 30 - 5495628-13311