Kadeti: Cibona u završnici slomila Dubravu, Dinamu derbi s Boscom, Cedevita Junior lako…

Danas je na rasporedu bilo šest muških kadetskih utakmica. Cibona je serijom 17:2 u završnici stigla do pobjede u Dubravi. Dinamo je u mini derbiju bio bolji od Bosca, a Cedevita Junior je uvjerljivo slavila kod Hermes Analitice.

I. Kadetska liga

17.10.2020. 15:20Dubrava - Cibona66:82
17.10.2020. 16:30Dinamo Zagreb - Bosco Zagreb72:65
17.10.2020. 19:00Hermes Analitica - Cedevita Junior49:108
I. Kadetska liga, 5. kolo1.2.3.4.Kraj
Dubrava1122201366
Cibona2020113182
17.10.2020. / 15:2033:4033:42
Dubrava
Mihael Kos 27, Bojan Tišma 18, Sven Kelek 9, Toni Kosor 6, Petar Gajski 4, Frano Matić 2, Luka Pavlić 0, Tin Talan 0, Arian Miškulin 0, Roko Krstić 0, Martin Petreković 0, Jan Mažar 0.
Cibona
Lovro Prkačin 25, Marko Vučić 24, Martin Ujević 13, Karlo Križanac 7, Petar Mikolčević 6, Marko Antonio Alešković 3, Ivor Vušak 2, Luka Matijević 2, Grgo Katić 0, Vito Periša 0, Luka Galić 0.

Lovro Prkačin

I. Kadetska liga, 5. kolo1.2.3.4.Kraj
Dinamo Zagreb2119151772
Bosco Zagreb132122965
17.10.2020. / 16:3040:3432:31
Dinamo Zagreb
Roko Ivanković 15, Niko Škrobot 15, Leon Šljivarić 12, Juraj Golemac 10, Lovre Škara 8, Ivan Martić 6, Franko Gluhović 4, Roko Matek 1, Marin Mrduljaš 1, Petar Jokanović 0, David Balešević 0, Vanja Mrduljaš 0.
Bosco Zagreb
Luka Krajnović 25, Malik Ndiaye Cvijanović 10, Roko Vlahović 9, Marat Kos 6, Mario Stjepan Matoić 6, Filip Sivrić 4, Matija Andrlon 3, Stipe Perica 2, Ivan Matko Ikić 0, Šimun Flegar 0, Viktor Čurčić 0, Roko Sekulić 0.
I. Kadetska liga, 5. kolo1.2.3.4.Kraj
Hermes Analitica181641149
Cedevita Junior40192821108
17.10.2020. / 19:0034:5915:49
Hermes Analitica
Borna Purić 11, Ivan Maksim Duvnjak 9, Borna Oršulić 7, Jakov Prgomet 6, Filip Palić 5, Mihovil Šunjić 4, Tvrtko Gluhak 4, Natan Brčić 3, Lukas Ristovski 0, Luka Obuljen 0, Mak Ibrahimpašić 0.
Cedevita Junior
Stjepan Kalamiza 27, Jakov Brkić 18, Ivan Matleković 17, Matej Akrap 16, Filip Brkić 12, Noa Škrobot 7, Toni Bilić 6, Luka Horvatić 5, Andrija Jelavić 0, Luka Dumanić 0.

I. Kadetska liga

#KlubUkp.Pob.Por.Kod kućeU gostimaKoš. post.Koš. prim.Koš. raz.Bod
1.Cibona6603 - 03 - 0576446+13012
2.Cedevita Junior6422 - 02 - 2504386+11810
3.Dinamo Zagreb6422 - 12 - 1467381+8610
4.Dubrava6333 - 10 - 2418441-239
5.Bosco Zagreb5322 - 11 - 1415375+408
6.Zapad4131 - 00 - 3286354-685
7.Hermes Analitica5050 - 20 - 3253483-2305
8.Mladost4040 - 30 - 1298351-534

II. kadetska liga

17.10.2020. 15:30Zabok - Ivanić68:65
17.10.2020. 19:30Medveščak - Podsused78:97
II. kadetska liga, 3. kolo1.2.3.4.Kraj
Zabok1517191768
Ivanić132491965
17.10.2020. / 15:3032:3736:28
Zabok
Karlo Krznar 23, Luka Smetiško 20, Tomislav Tičina 11, Vigor Borovčak 8, Tin Gvozdanović 6, Jan Skušić 0, Viktor Veverec 0, Karlo Gospočić 0, Anton Deak 0, Stjepan Hren 0, David Škrlec 0.
Ivanić
Tin Acinger 16, Lovro Jelača 15, Petro Pajur 13, Bruno Belić 13, Marko Loth 8, Sven Tišljer 0, Luka Ćurić 0, Edo Šabanić 0, Janko Jelača 0, Šimun Stipić 0, Luka Ivković 0.
II. kadetska liga, 3. kolo1.2.3.4.Kraj
Medveščak2320132278
Podsused2026272497
17.10.2020. / 19:3043:4635:51
Medveščak
Andrija Brzović 25, Mislav Kutleša 12, Šime Jusup 12, Borna Navratil 11, Ivan Josip Milardović 8, Tomislav Vrdoljak 8, Pavel Bilić 2, Lovro Kelentrić 0, David Josip Andrijanić 0.
Podsused
Dražen Štrlek 33, Filip Pavo Barić 25, Borna Radnić 17, Antonio Petrović 6, Ian Brezovec 6, Toni Sačarić 2, Maks Pavlović 2, Roko Požar 2, Vid Levak 2, Ivan Brkić 2, Vid Folnović 0.

II. kadetska liga

#KlubUkp.Pob.Por.Kod kućeU gostimaKoš. post.Koš. prim.Koš. raz.Bod
1.Podsused4402 - 02 - 0309253+568
2.Medveščak3211 - 11 - 0273222+515
3.Samobor2111 - 00 - 1146129+173
4.Zabok2111 - 00 - 1123146-233
5.Sesvete2020 - 20 - 0128155-272
6.Ivanić2020 - 00 - 2130178-482
7.Petrinja1010 - 00 - 14268-261
8.Sisak0000 - 00 - 00000

III. kadetska liga

17.10.2020. 18:20Dinamo Zagreb II - Univers117:46
III. kadetska liga, 3. kolo1.2.3.4.Kraj
Dinamo Zagreb II19313037117
Univers613161146
17.10.2020. / 18:2050:1967:27
Dinamo Zagreb II
Ivan Ćudina 32, Luka Babić 13, Vanja Mrduljaš 11, Roko Vrdoljak 10, Luka Bilić Prcić 10, Marin Mrduljaš 9, Petar Hržina 9, Luka Petanović 8, Lovro Cindrić 7, Luka Batelić 4, Tin Rebić 2, Petar Tolić 2.
Univers
Mihael Božiček 15, Leopold Palić 15, Petar Mazarekić 10, Tigran Stilinović 4, Ivan Klobučar 2, Ivan Magdić 0, Matej Ćosić 0, Antonio Karamatić 0, Fran Mojži 0, Ivan Arambašić 0.

III. kadetska liga

#KlubUkp.Pob.Por.Kod kućeU gostimaKoš. post.Koš. prim.Koš. raz.Bod
1.Zapruđe4403 - 01 - 0218175+438
2.Dinamo Zagreb II3301 - 02 - 0282156+1266
3.Dugo Selo4221 - 11 - 1254203+516
4.Gorica4221 - 11 - 1244209+356
5.Pešća3211 - 01 - 1225153+725
6.Univers4130 - 11 - 2161326-1655
7.Bosco Zagreb II3030 - 20 - 1138197-593
8.Fortuna3030 - 20 - 1122225-1033