Kadeti: Derbi Cedeviti Junior, Cibona lako, Bosco slavio u Sesvetama, Zapad i Petrinja bez poraza…

Danas je na rasporedu deset muških kadetskih utakmica.

I. Kadetska liga

12.10.2019. 12:30 Cibona - Mladost 114:85
12.10.2019. 14:30 Sesvete - Bosco 80:87
12.10.2019. 18:15 Rudeš - Cedevita Junior 65:75
I. Kadetska liga, 4. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Cibona 31 28 27 28 114
Mladost 20 21 31 13 85
12.10.2019. / 12:30 59:41 55:44
Cibona
Noa Svoboda 29, Fran Belas 16, Lovro Hajdinović 15, Filip Kalajžić 15, Vito Vujović 14, Marko Vučić 10, Luka Kumanović 9, Lovro Prkačin 4, Luka Matijević 2, Martin Ujević 0, Mihael Linde 0, Roko Mirković 0.
Mladost
Duje Damjanić 25, Filip Brkić 15, Sven Olah 15, Jakov Čengić 12, Filip Potočić 6, Dominik Imrović 4, Fran Kosor 3, Bruno Mamić 2, Luka Dumanić 2, Ivan Bogdanović 1, Ivor Županić 0, Marko Begović 0.
I. Kadetska liga, 4. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Sesvete 25 22 11 22 80
Bosco 22 29 20 16 87
12.10.2019. / 14:30 47:51 33:36
Sesvete
Luka Žgela 42, Ivan Abičić 10, Petar Marković 8, Roko Mašković 7, Marko Pavić 5, Fran Petrlić 5, Ivan Domljanović 3, Andrija Lež 0, Andrej Bošnjak 0, Roko Jakaša 0, Elvis Dubrović 0, Karlo Filipović 0.
Bosco
Malik Ndiaye Cvijanović 23, Matija Surla 22, Juraj Stopić 18, Ivan Vukojević 10, Mihael Tomić 9, Mislav Puljiz 2, Roko Vlahović 2, Matija Andrlon 1, Andro Pećarić 0, Fran Matanović 0, Šimun Flegar 0, Stipe Perica 0.
I. Kadetska liga, 4. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Rudeš 24 16 9 16 65
Cedevita Junior 19 17 17 22 75
12.10.2019. / 18:15 40:36 25:39
Rudeš
Mak Vuković 15, Aldin Hasanbegović 13, Andrej Matić 8, Leon Šljivarić 6, Tin Salopek 5, Viero Mujanović 5, Ivica Lebeda 4, Marko Vujatović 4, Ante Ledić 3, Juraj Golemac 2, Andro Kodžoman 0, Lovre Škara 0.
Cedevita Junior
Andre Skelin 22, Luka Krajnović 17, Vice Zanki 11, Luka Kujundžić 8, Lovro Došen 5, Grgur Brčić 4, Florijan Sabljić 4, Ivan Matleković 2, Toni Bilić 2, Andrija Jelavić 0, Bojan Tišma 0.

I. Kadetska liga

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. Cibona 4 4 0 3 - 0 1 - 0 427 273 +154 8
2. Cedevita Junior 4 4 0 1 - 0 3 - 0 362 283 +79 8
3. Rudeš 4 3 1 0 - 1 3 - 0 315 233 +82 7
4. Bosco 4 2 2 1 - 2 1 - 0 285 345 -60 6
5. Mladost 4 1 3 0 - 2 1 - 1 330 352 -22 5
6. Sesvete 4 0 4 0 - 3 0 - 1 248 322 -74 4
7. Dubrava 3 1 2 0 - 1 1 - 1 203 279 -76 4
8. Hermes Analitica 3 0 3 0 - 1 0 - 2 184 267 -83 3

II. kadetska liga

12.10.2019. 14:00 Zabok - Medveščak 51:97
12.10.2019. 14:15 Zapruđe - Zapad 40:87
12.10.2019. 15:00 Petrinja - Cedevita Junior II 88:74
12.10.2019. 15:20 Gorica - Ivanić 69:68
II. kadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zabok 13 11 13 14 51
Medveščak 27 22 25 23 97
12.10.2019. / 14:00 24:49 27:48
Zabok
Franjo Elčić 20, Žan Mirko Zubić 9, Danijel Strehovec 9, Karlo Krznar 5, Tin Gvozdanović 4, Luka Smetiško 2, Vigor Borovčak 2, Karlo Poznić 0, Marko Stipić 0, Luka Vorih 0, Dominik Grah 0.
Medveščak
Luka Skorić 23, Andrija Brzović 16, Jakov Jacović 15, Roko Petrović 12, Tomislav Vrdoljak 9, Mislav Kutleša 6, Jan Begović 6, Borna Navratil 4, Paolo Istanbuli 2, Gabrijel Mikulić 2, Stipe Žužul 2, Vid Nanković 0.
II. kadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Zapruđe 8 12 2 18 40
Zapad 19 23 21 24 87
12.10.2019. / 14:15 20:42 20:45
Zapruđe
Leon Vrbanec 12, Antonio Arapović 7, Bruno Vujinović 6, Paolo Heinzl Pavliša 6, Ian Petek 4, Josip Krmpotić 4, Bruno Antolković 1, Luka Kučko 0, Bruno Špehar 0, Karlo Omazić 0.
Zapad
Ivan Bradić 20, Luka Meštrović 20, Domagoj Grlica 17, David Grabovac 11, Tadej Buljan 5, Marko Antunović 4, Jakov Biloglav 4, Juraj Štefec 2, Matija Stegić 2, Filip Naglić 2.
II. kadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Petrinja 28 23 21 16 88
Cedevita Junior II 13 20 21 20 74
12.10.2019. / 15:00 51:33 37:41
Petrinja
Marco Gelo 28, Niko Bezak 22, Domagoj Šako 14, Marin Radošević 9, Sebastijan Beriša 5, Božo Mislav Šako 4, Petar Marjanović 4, Marin Bobeta 2, Ante Radošević 0, Marino Križanović 0.
Cedevita Junior II
Toma Gašaj 21, Matej Akrap 16, Ivor Vušak 12, Noa Zemljić 8, Damir Huskić 6, Lovre Pešić 4, Matej Ružić 3, Jakov Brkić 2, Pavel Folnović 2, Bruno Odak 0, Karlo Mutapčić 0.
II. kadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Gorica 18 13 23 15 69
Ivanić 8 21 20 19 68
12.10.2019. / 15:20 31:29 38:39
Gorica
Toni Stančić 23, Filip Logarušić 12, Toni Vucković 11, Petar Brzović 8, Jakov Gadanac 6, Fran Haramustek 4, Filip Gudeljević 3, Leo Katkić 2, Borna Vešligaj 0, Rok Kurilovčan 0, Ivan Jurenić 0.
Ivanić
Tin Acinger 22, Kristijan Korbus 17, Marko Loth 11, Lovro Jelača 7, Bruno Belić 6, Matija Bunjevac 5, Frano Radašević 0, Josip Slunjski 0, Filip Mužina 0, Petro Pajur 0.

III. kadetska liga

12.10.2019. 11:00 Maksimir - Univers 57:63
III. kadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Maksimir 18 13 19 7 57
Univers 21 13 14 15 63
12.10.2019. / 11:00 31:34 26:29
Maksimir
Tin Breber 31, Toma Rukavina 9, Bartol Matolić 7, Tomislav Brnčić 6, Bruno Ikanović 2, Ante Prgomet 2, Sven Mahmet 0, Karlo Hasičević 0, Armin Ćorić 0, Ismar Ćorić 0, Mile Blažanin 0.
Univers
Roberto Mazarekić 28, Tin Talan 17, Jakov Križan 8, Max Talan 8, Mihael Božiček 2, Petar Mazarekić 0, Matej Vratan 0, David Topić 0, Mislav Popović 0, Antonio Mamić 0, L Palić 0.

IV. kadetska liga

12.10.2019. 14:30 Dugo Selo - Zapad II 44:53
12.10.2019. 15:15 Krapina - Jaska 57:58 P
IV. kadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. Kraj
Dugo Selo 9 10 10 15 44
Zapad II 12 9 18 14 53
12.10.2019. / 14:30 19:21 25:32
Dugo Selo
Marin Brekalo 10, Kristijan Kuprešak 9, Jakov Martinčić 6, Vlado Remenar 6, Dominik Šumić 5, Matko Matešić 4, Luka Lovrić 2, Filip Martinčić 1, Silvestar Frane Orešković 1, Kian Petrović Kovačić 0, Martin Barilić 0.
Zapad II
Benjamin Debeljuh 23, Ante Dizdar 16, Bruno Purgar 4, Marko Kalmar 4, Fran Damiš 2, Matija Vrljić 2, D Šarić 2, D Bošković 0.
IV. kadetska liga, 3. kolo 1. 2. 3. 4. PR. Kraj
Krapina 16 11 6 18 6 57
Jaska 14 16 7 14 7 58
12.10.2019. / 15:15 27:30 24:21
Krapina
Martin Benc 28, Žan Gregurović 15, Luka Alagić 4, Noa Konjić 4, Luka Jarnjak 3, Leonard Sopek 3, Hrvoje Strehovec 0, Luka Vincelj 0, Jakob Domagoj Jug 0.
Jaska
Tilio Baotić 22, Jan Jalšovec 10, Antun Lovretin 9, Luka Štimac 7, Josip Vuksan 6, Mislav Ivančić 2, Lovro Kolarić 2, Tin Fresl 0.