U12 Prvenstvo Hrvatske

Juniori, PH (B): Cedevita prva na poluzavršnici…

Posljednjeg dana poluzavršnog turnira PH za juniore skupine B u Zagrebu koji se igrao u SD Trnsko na rasporedu su bile polufinalne utakmice čiji su pobjednici Split i Cedevita izborili završni turnir PH u Zadru. U finalnoj utakmici Cedevita je bila bolja od Splita.

PH, Juniori - Skupina B Zagreb, Finale 1. 2. 3. 4. Kraj
Split 11 20 9 16 56
Cedevita 19 19 15 19 72
14.05.2019. / 16:30 31:38 25:34
Split
Lovre Runjić 25, Viktor Šarić 16, Mario Rajčić 6, Ante Perkušić 5, Ivan Bartulović 4, Josip Pekas 0, Lovre Štambuk 0, Antonio Šantić 0, Ante Jukić 0, Duje Putnik 0, Tonči Lisica 0.
Cedevita
Karlo Lukačić 16, Ante Brzović 15, Luka Krajinović 15, Matej Bošnjak 12, Vito Čubrilo 5, Karlo Matković 4, Edi Patekar 2, Aleksa Gatarić 2, Daniel Pavičić 1, Renato Serdarušić 0, Žarko Parlov 0, Leon Kalinić 0.


PH, Juniori - Skupina B Zagreb, Polufinale 1. 2. 3. 4. Kraj
Split 24 25 20 18 87
FSV Rijeka 11 23 18 25 77
14.05.2019. / 10:30 49:34 38:43
Split
Viktor Šarić 17, Ante Perkušić 12, Duje Putnik 11, Ante Jukić 9, Lovre Štambuk 9, Antonio Šantić 8, Ivan Bartulović 8, Lovre Runjić 6, Josip Pekas 3, Mario Rajčić 2, Tonči Lisica 2.
FSV Rijeka
Marko Jurković 20, Andro Vranković 13, Elham Jashari 12, Marin Orešković 11, Marko Grbavac 11, Jan Bušljeta 5, Matija Grbavac 5, Antonio Jožić 0, Marko Čančarević 0, Fran Milaković 0.


PH, Juniori - Skupina B Zagreb, Polufinale 1. 2. 3. 4. Kraj
Rudeš 19 11 15 19 64
Cedevita 27 27 30 19 103
14.05.2019. / 12:45 30:54 34:49
Rudeš
Lovre Badžim 12, Roko Škarica 12, Bruno Ezgeta 9, Luka Jurički 8, Mislav Majić 7, Lukas Šuvak 6, Roko Jablan 5, Fran Hrapić 3, Mislav Buljan 2, Ivor Anđel 0, Nikola Nikić 0, Patrik Tišma 0.
Cedevita
Vito Čubrilo 29, Aleksa Gatarić 22, Luka Krajinović 12, Karlo Matković 10, Karlo Lukačić 7, Ante Brzović 7, Matej Bošnjak 4, Žarko Parlov 4, Daniel Pavičić 4, Renato Serdarušić 2, Edi Patekar 2, Leon Kalinić 0.



Strijelci: PH, Juniori - Skupina B Zagreb

# Igrač Klub Ut. Koš.
1. Juraj Balaško KK Koprivnica 3 108
2. Viktor Šarić Split 5 96
3. Jan Palokaj Bosco 3 81
4. Ante Brzović Cedevita 5 77
5. Filip Vujičić KK Dubrovnik 3 76
6. Patrik Čukić Rekord Tim 3 71
7. Elham Jashari FSV Rijeka 4 67
8. Marko Jurković FSV Rijeka 4 66
9. Luka Krajinović Cedevita 5 65
10. Andro Vranković FSV Rijeka 4 59