Prva liga

Poredak

# Klub Ukp. Pob. Por. Kod kuće U gostima Koš. post. Koš. prim. Koš. raz. Bod
1. KK Jazine Arbanasi 7 7 0 3 - 0 4 - 0 590 497 +93 14
2. Samobor 7 5 2 3 - 1 2 - 1 565 519 +46 12
3. KK Pula 1981 7 4 3 4 - 0 0 - 3 564 536 +28 11
4. KK Dubrovnik 6 4 2 3 - 0 1 - 2 484 479 +5 10
5. AKK Universitas 7 3 4 2 - 2 1 - 2 550 557 -7 10
6. Bosco 7 3 4 2 - 2 1 - 2 559 574 -15 10
7. Cedevita Junior 7 3 4 2 - 2 1 - 2 567 587 -20 10
8. Omiš Čagalj Tours 7 3 4 3 - 0 0 - 4 508 532 -24 10
9. KK Ribola Kaštela 6 3 3 2 - 1 1 - 2 464 458 +6 9
10. Zapruđe 7 2 5 1 - 2 1 - 3 494 567 -73 9
11. Rudeš 6 2 4 2 - 1 0 - 3 474 493 -19 8
12. Sesvete 6 1 5 0 - 2 1 - 3 453 473 -20 7

Raspored

1. kolo
05.10.2019 17:00 Bosco - KK Jazine Arbanasi 80:87
05.10.2019 18:00 KK Pula 1981 - Sesvete 81:76
05.10.2019 19:00 Cedevita Junior - Zapruđe 80:88
06.10.2019 16:00 AKK Universitas - Rudeš 92:69
06.10.2019 18:00 Samobor - Omiš Čagalj Tours 85:72
01.12.2019 18:00 KK Dubrovnik - KK Ribola Kaštela
2. kolo
12.10.2019 19:00 Sesvete - Cedevita Junior 69:76
13.10.2019 15:15 KK Ribola Kaštela - Zapruđe 88:68
13.10.2019 17:30 Omiš Čagalj Tours - Bosco 82:72
13.10.2019 18:00 KK Dubrovnik - AKK Universitas 87:79
13.10.2019 19:15 KK Jazine Arbanasi - KK Pula 1981 76:62
13.10.2019 19:30 Rudeš - Samobor 70:81
3. kolo
19.10.2019 17:00 Cedevita Junior - KK Jazine Arbanasi 71:82
19.10.2019 17:00 Bosco - Rudeš 77:72
19.10.2019 18:00 Samobor - KK Dubrovnik 83:77
19.10.2019 18:30 KK Pula 1981 - Omiš Čagalj Tours 81:54
20.10.2019 16:00 AKK Universitas - KK Ribola Kaštela 67:76
20.10.2019 18:00 Zapruđe - Sesvete 65:79
4. kolo
26.10.2019 15:00 AKK Universitas - Samobor 64:85
26.10.2019 17:00 KK Ribola Kaštela - Sesvete 76:69
26.10.2019 18:00 Rudeš - KK Pula 1981 98:80
26.10.2019 20:00 Omiš Čagalj Tours - Cedevita Junior 87:81
27.10.2019 12:00 KK Jazine Arbanasi - Zapruđe 113:73
27.10.2019 16:00 KK Dubrovnik - Bosco 83:77
5. kolo
02.11.2019 16:00 Cedevita Junior - Rudeš 87:85
02.11.2019 17:00 Bosco - AKK Universitas 72:75
02.11.2019 18:00 Samobor - KK Ribola Kaštela 84:69
02.11.2019 19:00 Sesvete - KK Jazine Arbanasi 82:89
02.11.2019 19:30 KK Pula 1981 - KK Dubrovnik 89:74
03.11.2019 13:15 Zapruđe - Omiš Čagalj Tours 59:55
6. kolo
09.11.2019 17:00 KK Ribola Kaštela - KK Jazine Arbanasi 57:67
09.11.2019 18:00 Samobor - Bosco 77:78
09.11.2019 18:00 KK Dubrovnik - Cedevita Junior 91:86
10.11.2019 16:00 Rudeš - Zapruđe 80:76
10.11.2019 17:00 AKK Universitas - KK Pula 1981 88:82
10.11.2019 19:00 Omiš Čagalj Tours - Sesvete 86:78
7. kolo
16.11.2019 17:00 Cedevita Junior - AKK Universitas 86:85
16.11.2019 17:00 Bosco - KK Ribola Kaštela 103:98
16.11.2019 20:30 Zapruđe - KK Dubrovnik 65:72
17.11.2019 18:00 KK Jazine Arbanasi - Omiš Čagalj Tours 76:72
17.11.2019 19:00 KK Pula 1981 - Samobor 89:70
03.12.2019 20:15 Sesvete - Rudeš
8. kolo
23.11.2019 16:30 AKK Universitas - Zapruđe
23.11.2019 17:00 KK Ribola Kaštela - Omiš Čagalj Tours
23.11.2019 17:00 Bosco - KK Pula 1981
23.11.2019 18:00 Samobor - Cedevita Junior
23.11.2019 18:00 Rudeš - KK Jazine Arbanasi
23.11.2019 18:30 KK Dubrovnik - Sesvete
9. kolo
07.12.2019 20:00 Zapruđe - Samobor
07.12.2019 20:00 KK Pula 1981 - KK Ribola Kaštela
07.12.2019 20:00 KK Jazine Arbanasi - KK Dubrovnik
07.12.2019 20:00 Sesvete - AKK Universitas
07.12.2019 20:00 Omiš Čagalj Tours - Rudeš
07.12.2019 20:00 Cedevita Junior - Bosco