Otvoreno Prvenstvo Hrvatske za mlađe dječake i mlađe djevojčice (U12)

Osnovne informacije vezane uz organizaciju Otvorenog PH za mlađe dječake i mlađe djevojčice U12 (2007.godište i mlađe)

ORGANIZATORI: Košarkaški savez Zagreba i Košarkaški klub Dubrava
Mjesto odigravanja: ŠD Dubrava, Koledinečka bb i OŠ Mate Lovrak, Aleja Blaža Jurišića 13

STATISTIKA UŽIVO DJEČACI

STATISTIKA UŽIVO DJEVOJČICE

Raspored utakmica za mlađe dječake:

PH U12 - Dječaci, Skupina A

15.06.2019. 08:30Vučići Cibona - Medveščak (SD Dubrava)
15.06.2019. 16:30ŠK Zadar - Pazin (SD Dubrava)
15.06.2019. 18:30Medveščak - ŠK Zadar (SD Dubrava)
15.06.2019. 19:30Pazin - Vučići Cibona (SD Dubrava)
16.06.2019. 09:25Vučići Cibona - ŠK Zadar (SD Dubrava)
16.06.2019. 13:05Medveščak - Pazin (SD Dubrava)

PH U12 - Dječaci, Skupina B

15.06.2019. 14:30Kastav - Vindija (SD Dubrava)
15.06.2019. 17:30Vindija - Split (SD Dubrava)
15.06.2019. 18:30Cedevita II - Kastav (SD Dubrava)
15.06.2019. 20:30Split - Cedevita II (SD Dubrava)
16.06.2019. 12:10Split - Kastav (SD Dubrava)
16.06.2019. 13:10Cedevita II - Vindija (SD Dubrava)

PH U12 - Dječaci, Skupina C

15.06.2019. 12:30Novi Zagreb Bosco - KK Grafičar (SD Dubrava)
15.06.2019. 15:30KK Grafičar - Vrijednosnice Osijek (SD Dubrava)
15.06.2019. 18:30Adriatic Split - Vrijednosnice Osijek (SD OŠ Mato Lovrak)
15.06.2019. 20:30Novi Zagreb Bosco - Adriatic Split (SD OŠ Mato Lovrak)
16.06.2019. 11:15Vrijednosnice Osijek - Novi Zagreb Bosco (SD Dubrava)
16.06.2019. 12:10Adriatic Split - KK Grafičar (SD Dubrava)

PH U12 - Dječaci, Skupina D

15.06.2019. 08:30ŠK Dražen Petrović - Samobor (SD Dubrava)
15.06.2019. 10:30Samobor - Dubrava (SD Dubrava)
15.06.2019. 10:30Otočac - ŠK Dražen Petrović (SD Dubrava)
15.06.2019. 12:30Dubrava - Otočac (SD Dubrava)
15.06.2019. 13:05Otočac - Samobor (SD Dubrava)
16.06.2019. 09:25Dubrava - ŠK Dražen Petrović (SD Dubrava)

PH U12 - Dječaci, Skupina E

15.06.2019. 13:30Borovo Vukovar - Zapad (SD Dubrava)
15.06.2019. 15:30Zapad - Alkar (SD OŠ Mato Lovrak)
15.06.2019. 17:30Trogir - Borovo Vukovar (SD OŠ Mato Lovrak)
15.06.2019. 19:30Alkar - Trogir (SD OŠ Mato Lovrak)
16.06.2019. 10:20Alkar - Borovo Vukovar (SD Dubrava)
16.06.2019. 10:20Trogir - Zapad (SD Dubrava)

PH U12 - Dječaci, Skupina F

15.06.2019. 15:30Cres - Cedevita (SD Dubrava)
15.06.2019. 16:30Omiš Čagalj Tours - Sesvete (SD Dubrava)
15.06.2019. 19:30Cedevita - Omiš Čagalj Tours (SD Dubrava)
15.06.2019. 20:30Cres - Sesvete (SD Dubrava)
16.06.2019. 11:15Omiš Čagalj Tours - Cres (SD Dubrava)
16.06.2019. 14:00Cedevita - Sesvete (SD Dubrava)

PH U12 - Dječaci, Skupina G

15.06.2019. 09:30Čakovec - Rudeš (SD Dubrava)
15.06.2019. 11:30Vučići Wolfscubs - Čakovec (SD Dubrava)
15.06.2019. 14:30Vučići Wolfscubs - DOŠK Drniš (SD Dubrava)
15.06.2019. 17:30DOŠK Drniš - Rudeš (SD Dubrava)
16.06.2019. 08:30Vučići Wolfscubs - Rudeš (SD Dubrava)
16.06.2019. 14:25Čakovec - DOŠK Drniš (SD OŠ Mato Lovrak)

PH U12 - Dječaci, Skupina H

15.06.2019. 09:30KK Međimurje-Mladost - Bosco (SD Dubrava)
15.06.2019. 11:30KK Šanac - KK Međimurje-Mladost (SD Dubrava)
15.06.2019. 13:30FSV Rijeka - KK Šanac (SD Dubrava)
15.06.2019. 16:30Bosco - FSV Rijeka (SD OŠ Mato Lovrak)
16.06.2019. 13:30KK Šanac - Bosco (SD OŠ Mato Lovrak)
16.06.2019. 14:00KK Međimurje-Mladost - FSV Rijeka (SD Dubrava)

PH U12 - Dječaci, Razigravanje od 25. - 32.mjesta

16.06.2019. 15:55Vučići Wolfscubs - KK Međimurje-Mladost (SD Dubrava)
16.06.2019. 15:55Trogir - Sesvete (SD Dubrava)
16.06.2019. 17:45Novi Zagreb Bosco - Vindija (SD Dubrava)

PH U12 - Dječaci, Razigravanje od 17. - 24.mjesta

16.06.2019. 15:00Zapad - Cres (SD Dubrava)
16.06.2019. 15:00Čakovec - FSV Rijeka (SD Dubrava)
16.06.2019. 16:50Medveščak - Cedevita II (SD Dubrava)
16.06.2019. 16:50Adriatic Split - Dubrava (SD Dubrava)

PH U12 - Dječaci, Osmina finala

16.06.2019. 17:45Borovo Vukovar - Cedevita (SD Dubrava)
16.06.2019. 18:40Vučići Cibona - Split (SD Dubrava)
16.06.2019. 18:40ŠK Zadar - Kastav (SD Dubrava)
16.06.2019. 19:35Vrijednosnice Osijek - ŠK Dražen Petrović (SD Dubrava)
16.06.2019. 19:35KK Grafičar - Samobor (SD Dubrava)
16.06.2019. 20:30Alkar - Omiš Čagalj Tours (SD Dubrava)
16.06.2019. 21:25Rudeš - KK Šanac (SD Dubrava)
16.06.2019. 21:25DOŠK Drniš - Bosco (SD Dubrava)

PH U12 - Dječaci, Četvrtfinale

17.06.2019. 14:30Vučići Cibona - Cedevita (SD Dubrava)
17.06.2019. 14:30ŠK Zadar - Alkar (SD Dubrava)
17.06.2019. 15:30ŠK Dražen Petrović - Bosco (SD Dubrava)
17.06.2019. 15:30KK Grafičar - Rudeš (SD Dubrava)

PH U12 - Dječaci, Poredak za 5. do 8. mj

17.06.2019. 16:30Vučići Cibona - ŠK Dražen Petrović (SD Dubrava)
17.06.2019. 16:30Alkar - Rudeš (SD Dubrava)

PH U12 - Dječaci, Polufinale

17.06.2019. 20:30Cedevita - Bosco (SD Dubrava)
17.06.2019. 20:30ŠK Zadar - KK Grafičar (SD Dubrava)

PH U12 - Dječaci, Za 3. mjesto

18.06.2019. 14:00KK Grafičar - Bosco (SD Dubrava)

PH U12 - Dječaci, Finale

18.06.2019. 16:45ŠK Zadar - Cedevita (SD Dubrava)

Raspored utakmica po skupinama mlađe djevojčice:

PH U12 - Djevojčice, Skupina A

16.06.2019. 20:30ŽKK FSV - ŽKK Trešnjevka 2009 (SD OŠ Mato Lovrak)
16.06.2019. 21:30ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Istok (SD OŠ Mato Lovrak)
17.06.2019. 12:30ŽKK Istok - ŽKK FSV (SD Dubrava)

PH U12 - Djevojčice, Skupina B

15.06.2019. 08:30ŽKK Dugopolje - ŽKK Medveščak (SD OŠ Mato Lovrak)
16.06.2019. 10:30ŽKK Medveščak - ŽKK Vindi (SD OŠ Mato Lovrak)
16.06.2019. 12:30ŽKK Vindi - ŽKK Vodice (SD OŠ Mato Lovrak)
16.06.2019. 17:30ŽKK Vodice - ŽKK Dugopolje (SD OŠ Mato Lovrak)
17.06.2019. 11:30ŽKK Medveščak - ŽKK Vodice (SD Dubrava)
17.06.2019. 13:30ŽKK Vindi - ŽKK Dugopolje (SD Dubrava)

PH U12 - Djevojčice, Skupina C

16.06.2019. 11:30KS SMŽ - ŽKK Folka Borovje (SD OŠ Mato Lovrak)
16.06.2019. 15:30ŽKK Folka Borovje - ŽKK Škabrnja (SD OŠ Mato Lovrak)
16.06.2019. 16:30KS SMŽ - ŽKK Šibenik (SD OŠ Mato Lovrak)
16.06.2019. 19:30ŽKK Šibenik - ŽKK Škabrnja (SD OŠ Mato Lovrak)
17.06.2019. 11:30KS SMŽ - ŽKK Škabrnja (SD Dubrava)
17.06.2019. 12:30ŽKK Folka Borovje - ŽKK Šibenik (SD Dubrava)

PH U12 - Djevojčice, Skupina D

15.06.2019. 09:30ŽKK Podravac Virje - ŽKK Orka (SD OŠ Mato Lovrak)

PH U12 - Djevojčice, Za poredak od 9. - 12.mjesta

17.06.2019. 17:30ŽKK FSV - ŽKK Dugopolje (SD Dubrava)

PH U12 - Djevojčice, Četvrtfinale

17.06.2019. 17:30ŽKK Šibenik - ŽKK Orka (SD Dubrava)
17.06.2019. 18:30ŽKK Folka Borovje - ŽKK Podravac Virje (SD Dubrava)
17.06.2019. 19:30ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Vindi (SD Dubrava)
17.06.2019. 19:30ŽKK Istok - ŽKK Medveščak (SD Dubrava)

PH U12 - Djevojčice, Polufinale

18.06.2019. 12:00ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Šibenik (SD Dubrava)
18.06.2019. 12:00ŽKK Podravac Virje - ŽKK Istok (SD Dubrava)

PH U12 - Djevojčice, Finale

18.06.2019. 15:15ŽKK Trešnjevka 2009 - ŽKK Podravac Virje (SD Dubrava)

OSNOVNA PRAVILA:
1. Utakmice se igraju (4×7 minuta), a finale (4×8 minuta)
2. Odmor između četvrtina je jedna minuta, a između 2. i 3. četvrtine tri minute.
3. Utakmice se igraju loptama Wilson (veličina 6).
4. Dopušten je po jedan time out u svakoj od prve tri četvrtine (s tim da nema prenošenja time outa iz četvrtine u četvrtinu), u četvrtoj četvrtini dopuštena su dva time outa.
5. Igra se sustavom passarele – 10 igrača mora nastupiti u prve 3 četvrtine – dopuštene su izmjene, ali se računa kao da je igrač igrao cijelu četvrtinu – ukoliko ekipa ili trener to ne učini, gubi se utakmica 20:0 b.b.
6. U slučaju neriješenog rezultata, igra se produžetak od 3 minute.
7. Slobodna bacanja se izvode 50 cm bliže.
8. Zabranjeno je igranje svih vrsta zonskih obrana (kazna: opomena, a zatim tehnička pogreška treneru, a u ponovljenom slučaju, dakle treći puta na utakmici, trener će biti isključen).
9. Dopušten je nastup 14 igrača (igrači obavezno moraju imati važeći liječnički pregled) koji moraju biti prijavljeni u zapisnik na prvoj utakmici i nakon toga nema više naknadnog prijavljivanja igrača.

U12 PH