Zabok u završnici bolji od Furnira…

U zaostaloj utakmici 8.kola HT Premijer lige Zabok je na svom parketu slavio protiv Furnira 92:82. Zanimljiv susret rezultatskih obrata pripao je domaćinima koji su nakon prednosti Dubravaša 74:67 početkom posljednje četvrtine napravili seriju 10:0 koju je započeo Mladen Primorac koji je i u završnici ubacio važnu tricu za 84:79. Furnir je dobio prvu četvrtinu 19:16, Zabok vodio na poluvremenu 45:40, a odlična treća četvrtina Dubravaša (32:20) nije bila dovoljna za treću ovosezonsku pobjedu.

Primorac je s 19 poena i 9 skokova predvodio Zabok. Luka Tomas je dodao 14, Petar Marić i Andro Anzulović 13, a Patrik Jambrović 12. Kod Furnira Luka Pandurić je ubacio 19, Danko Branković 14, a Mislav Brzoja (9 as) i Ante Smolić (6 sk) po 13.